البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۵/۰۳
X

احتمال رگبار و رعد و برق در البرز

آرش بهاروند احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار البرز نیوز اظهار کرد: تحلیل آخرین الگوهای پیش‌یابی حاکی از گذر امواج ناپایدار ضعیف و کم‌دامنه تا پایان هفته از منطقه البرز مرکزی است.

وی بیان کرد: به موجب آن وزش باد لحظه‌ای، در پاره‌ای نقاط گرد و خاک، در بعضی ساعات رشد ابر، رگبار خفیف و پراکنده و احتمال رعد و برق و تگرگ در استان مورد انتظار است.

مدیرکل هواشناسی البرز با بیان اینکه آسمان امروز البرز صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد لحظه‌ای در پاره‌ای نقاط گرد و غبار و در عصر و شب رشد ابر و احتمال بارش پراکنده است، بیان کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این استان ۳۱ درجه سانتی‌گراد و کمترین دمای هوا ۱۸ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۱۱ متر بر ثانیه است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌های هواشناسی فردا آسمان البرز کمی تا نیمه‌ابری همراه با وزش لحظه‌ای در پاره‌ای نقاط گرد و غبار با احتمال رگبار پراکنده و رعد و برق است.

بهاروند احمدی به پیش‌بینی دمای هوای فردا پرداخت و متذکر شد: فردا بیشینه دما ۳۲ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما ۱۹ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۱۷ متر بر ثانیه است.

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.