البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۱
X

قطع گاز ۶ اداره پرمصرف در استان البرز

قطع گاز 6 اداره پرمصرف
 
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز؛ کامران ایمانی فولادی با اشاره به اهمیت کنترل دمای ادارات و مراکز عمومی در فصل زمستان که میزان مصرف گاز افزایش می‌یابد، اظهار کرد: مدیریت و صرفه جویی در مصرف گاز در فصول سال از حساسیت بیشتری برخوردار است به همین دلیل میزان مصرف مشترکین به ویژه ادارات و اماکن عمومی رصد می‌شود.
 
وی ادامه داد: از آغاز پایش در البرز، بیش از ۱۳ هزار و ۳۵۳ پایش در استان انجام شده که ۱۲ هزار و ۴۹ پایش مربوط به ادارات، هزار و ۳۰۴ پایش مربوط به باغ ویلا‌ها و استفاده کنندگان از وسایل گرما تابش در محیط باز بوده است.
 
سرپرست شرکت گاز البرز مطرح کرد: از اول آذر تا ۲۱ دی ماه، در مجموع ۴۷۴ اخطار صادر شده که ۱۱۴ اخطار به ادارات و ۳۶۰ اخطار برای باغ ویلاها، گرما تابش‌ها بوده است.
 
ایمانی فولادی بیان کرد: عده‌ای از مشترکان نیز به اخطار‌های کارشناسان شرکت گاز توجهی نکردند که ۳۲۰ قطعی در این ایام صورت گرفت که شش قطعی برای ادارات و ۳۱۴ قطعی برای باغ ویلاها، گرما تابش‌ها بوده است.
 
وی گفت: مشترکان با رعایت دمای ۱۸ درجه می‌توانند نقش اساسی در گازرسانی به هموطنان در نقاط کشور داشته باشند و از مشوق‌های شرکت ملی گاز ایران بهره‌مند شوند.

 

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.