البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۱
X

اولین تابلو کودکستان استان البرز رونمایی شد

اولین تابلو کودکستان  استان البرز رونمایی شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز؛ حسینی گفت: یکی از مهمترین گام های سازمان تعلیم و تربیت کودک سازماندهی، مدیریت، راهبری و یکپارچه سازی امور مربوط به کودکستان ها است.

وی ادامه داد: امروز اولین تابلو یکپارچه کودکستان های استان البرز با دریافت مجوز رسمی از سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک رونمایی شده است.
وی ادامه داد: از این پس تمامی مراکزی که قبلا با عناوین پیش دبستانی و مهد کودک فعالیت داشتند باید شرایط خود را با سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک تطبیق دهند و مجوز تاسیس و فعالیت را از این سازمان دریافت کنند و این تابلو تنها نشان برای تمام کودکستان های استان به صورت یکپارچه خواهد بود.

معاون آموزش ابتدایی استان البرز تاکید کرد: با تسهیل و رفع موانع موجود در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به صدور مجوز فعالیت سایر کودکستان ها، اقدام لازم صورت خواهد پذیرد. زیرا ادامه فعالیت کودکستان ها و تمامی مراکزی که کار با کودک انجام می دهند منوط به اخذ مجوز تاسیس و فعالیت است.

وی ادامه داد: موسسان کودکستان های استان که دارای مجوز تاسیس و تطبیق از سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک هستند تا پایان بهمن فرصت دریافت مجوز فعالیت و نصب تابلو را بر سردر کودکستان دارند.

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.