البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶
X

شهردار، علت تعطیلی پروژه بزرگراه شمالی و عدم تعیین تکلیف پل های مذکور و تملکات را بیان کند

شهردار، علت تعطیلی پروژه بزرگراه شمالی  و عدم تعیین تکلیف پل های مذکور و تملکات را بیان کند


به گزارش البرز نیوز از البرز، علیرضا رحیمی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج در نطق پیش از دستور هشتاد و پنجمین جلسه رسمی شورای شهر با اشاره به پروژه های عمرانی و ترافیکی مدیریت شهری کرج اظهار داشت: پروژه بزرگ بزرگراه شهید عزیز قاسم سلیمانی(کنارگذز شمالی) نقش مهمی در کاهش ترافیک شهر کرج است که به طول 6/18 کیلومتر داری 21 پل است از سال 1394 آغاز و در 15 دیماه 1399 به شرکت بزرگراه احاله شد در خرداد ماه سال جاری تذکری داده شد و تاکید گردید پل های B0،B2،B20 (پل طبیعت) و اجرای پروژه تا خوارزمی نزدیک به 2هزارو هشتصد میلیارد تومان اعتبار می خواهد و اگر 3 پل مذکور انجام نشود پروژه قابلیت بهره برداری خود را از دست خواهد داد.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل به عنوان تذکر و هشدار جدی به شهردار کرج افزود: عدم تهیه فصل مشترک که تبعات حقوقی جبران ناپذیری می تواند به دنبال داشته باشد، عدم تعیین و تکلیف اجرای پلهای B0 ،B2،B20(پل طبیعت) عدم اولویت تعیین و تکلیف 4ملک واقع در مسیرپل B2 (شهید طالقانی)،5/7 کیلومتر آن به جهت عدم تامین قیر، آماده آسفالت است. اینها جزء مشکلاتی است که شهرداری باید برطرف کند. این موضوعات از گذشته باقی مانده و تعدادی هم مثل یک عفونت جاری در بخش های دیگر پروژه نفوذ کرده. پروژه بزرگ توان مدیریتی بزرگ می خواهد دخالت شهردار در جهت رفع آن الزامی است.

نایب رییس کمیسیون تلفیق ضمن انتقاد از مدیریت این پروژه یادآور شد: با وجود پرداخت نقدینگی به پیمانکار اما پروژه همچنان تعطیل تعطیل است درحالیکه یکی از پروژه های بزرگ و مهم استان است و انتظار می رود بصورت جدی مطالبه هفتگی شهردار کرج باشد نه اینکه کار بزرگراه متاسفانه به تعطیلی کشیده شده باشد. علت تعطیلی پروژه و عدم تعیین تکلیف پل های مذکور و همچنین تملکات مسیر را بیان کنید.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.