البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۷
X

شناسایی بیش از ۱۰ هزار مورد تخلف صنفی در البرز

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن تجارت استان البرز از شناسایی ۱۰ هزار و ۳۸ عنوان تخلف صنفی همزمان با تشکیل ۳ هزار ۴۹۶ مورد پرونده از صنوف و واحدهای تولیدی و خدماتی متخلف استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، کوروش مرادی با اشاره به 10 هزار و 38 عنوان تخلف صنفی همزمان با تشکیل 3 هزار 496 مورد پرونده از صنوف و واحدهای تولیدی و خدماتی متخلف استان، اظهار کرد: در 4 ماه اول امسال بیشترین تخلفات صنفی محرز شده در بخش مواد خوراکی با یک هزار و 510 مورد عنوان تخلف صنفی به ارزش 1037 میلیارد ریال بوده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت با تاکید بر تداوم برنامه های نظارتی معاونت نظارت و بازرسی سازمان صمت البرز بر صنوف مختلف تولیدی، خدماتی و بازرگانی تصریح کرد: ارزش ریالی پرونده های متشکله این مدت بالغ بر یک هزار و 352 میلیارد ریال بوده است.

مرادی تصریح کرد: از شهروندانِ البرزی تقاضا داریم در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی اعم از گرانفروشی، کم فروشی، احتکار، عدم درج قیمت، امتناع از عرضه و…، مراتب را با شماره تلفن گویای 124 مطرح کنند تا بررسی های لازم در این زمینه انجام پذیرد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.