البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۸
X

مشخصات یک هزار قلم کالای مسروقه البرز در سامانه نما منتشر شد

سامانه نما نرم ابزاری برای ثبت مشخصات و شماره سریال کالای مسروقه است و مالباختگان می‌توانند به صورت مجازی کالاهای کشف شده را رصد کنند.»

به گزارش خبرآنلاین البرز؛ سرهنگ ” حکمت الله شجاعی” روز سه شنبه در گفت و گو اظهار کرد: این کالاها در سامانه نما پلیس آگاهی برای اطلاع مالباختگان به نمایش گذاشته شده است.

وی اضافه کرد: اکنون بیش از ۱۵۰ درخواست جدید مالباختگان به پلیس آگاهی استان البرز برای شناسایی اموال سرقت شده ارجاع شده است.

شجاعی یادآورشد: مالباختگان تا پیش از راه اندازی سامانه نما برای شناسایی اموال مسروقه خود به پلیس آگاهی مراجعه می‌کردند که فعالیت این سامانه علاوه بر عدم مراجعه به مقر پلیس، دسترسی سریع به اطلاعات اموال کشف شده را آسان کرده است.

رییس پلیس آگاهی البرز بیان کرد: در این سامانه قسمتی از شماره سریال اموال کشف شده با عکس کالای کشف شده بارگذاری شده که مالباختگان می‌توانند برای ورود به سامانه نما کد ملی خود را وارد کنند و پس از انتخاب استان مورد نظر سریال کالای سرقت شده را وارد تا اصالت کالا مشخص شود.

وی افزود: مالباختگان شماره سریال اموال به سرقت رفته خود را به این سامانه اعلام تا به محض کشف آنها، اطلاع رسانی سریع صورت گیرد.

۴۶

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.