البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۸
X

اجرای بخش دوم سامانه برخط بارنامه الکترونیک در استان البرز

به گزارش خبرگزاری البرز نیوز، میثم قدمی با اعلام این خبر اظهار کرد: با هدف ارائه خدمات بهتر به رانندگان و صاحبان کالا، شرکت‌های حمل و نقل و نهادهای کنترلی و نظارتی، اعتبارسنجی راننده پیش از صدور سند حمل و الکترونیکی کردن اسناد حمل و نقل بخش دوم سامانه برخط بارنامه الکترونیک در استان البرز از تاریخ بیستم خرداد ماه سال جاری اجرایی شد.

وی افزود: این طرح به مدت ۱۵ روز به صورت آزمایشی و برای اصلاح و تدقیق شماره تلفن همراه رانندگان در سامانه کارت هوشمند اجرا و سپس به طور کامل اجرایی می‌شود.

قدمی به نحوه اجرای طرح در استان البرز اشاره کرد و افزود: ایجاد پیش‌نویس بارنامه الکترونیکی توسط شرکت حمل و نقل، ارسال رمز یک بار مصرف ۶ رقمی از شماره ۵۰۰۰۱۴۱ و ۵۰۰۰۱۴۳ به شماره همراه رانندگان و صدور بارنامه الکترونیک و دریافت کد رهگیری از سامانه بارنامه برخط به عنوان نحوه اجرای این طرح در استان مشخص شده است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز تصریح کرد: از مزایای این طرح می‌توان به فراهم شدن امکان اعتبارسنجی پیش‌نویس بارنامه، حذف یا کاهش مغایرت ناشی از ثبت اطلاعات خارج از توافق بین شرکت حمل‌ونقل و راننده هنگام صدور و ابطال بارنامه و راستی آزمایی صدور و یا ابطال سند حمل با تأیید راننده اشاره کرد.

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.