البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۸
X

حس مسوولیت پذیری با روشنگری اهداف سازمانی تقویت می شود

به گزارش خبرگزاری البرز نیوز، رؤیا عسگرپور معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان البرز از برگزاری کارگاه توانمند سازی عوامل اجرایی برگزاری امتحانات سوادآموزی، مسؤولان سوادآموزی و مدیران مراکز یادگیری محلی این استان خبر داد.

وی هدف از برگزاری این کارگاه را ایجاد هماهنگی و تبیین دستورالعمل‌ها دانست و گفت: حس مسئولیت پذیری نیروی انسانی با در جریان قرار گرفتن اهداف و مأموریت‌های سازمانی تقویت می‌گردد.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان البرز پرهیز از اعمال سلیقه در تصحیح اوراق را از مهمترین اولویت‌ها در صحت روند ارزشیابی تحصیلی اعلام و تصریح کرد: نظارت‌های مستقیم و غیر مستقیم و برگزاری جلسات توجیهی برای عوامل اجرایی منجر به صحت برگزاری آزمون‌ها مطابق با آئین نامه‌ها می‌شود.

عسگرپور در ادامه اظهار کرد: نظارت به معنای در نظر گرفتن رفتار، کارها یا اطلاعات با هدف تأثیرگذاری، مدیریت و هدایت‌کردن آنها است و مسئولین سوادآموزی وظیفه هدایت، نظارت برنامه‌ها و فعالیت‌های سوادآموزی را تا مرحله آزمون پایانی برعهده دارند.

وی افزود: هر مسئول سوادآموزی در طول سال وظیفه نظارت ۱۵۰ تا ۲۵۰ نفر سوادآموز در دوره‌های مختلف سوادآموزی را عهده دار است و بایستی نتایج و بازخورد بازدیدها را به اداره منعکس نماید.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان البرز بر بازدید از کلاس‌های سوادآموزی توسط همکاران واحد سوادآموزی و گروه بهبود کیفیت تاکید و بیان کرد: بایستی نظارت‌ها به گونه‌ای برنامه ریزی شود تا هر کلاس حداقل یک بار در ماه مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

گفتنی است در این کارگاه آئین نامه برگزاری آزمون‌های پایانی سوادآموزی، تصحیح اوراق و ضوابط و شرایط به کارگیری عوامل اجرایی برگزاری امتحانات و چگونگی تشکیل حوزه امتحانی تا ثبت نتایج و صدور کارنامه در سامانه جامع سوادآموزی تبیین شد.

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.