البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۸
X

کاهش ۲۱ درصدی جرایم در استان البرز

به گزارش خبرگزاری البرز نیوز، مجتبی عبداللهی روز شنبه در نشست مدیران کل امور اجتماعی استانداری‌های سراسر کشور که در اردوگاه امام علی (ع) محمدشهر استان البرز برگزار شد، گفت: البرز پرتراکم‌ترین و مهاجرپذیرترین استان کشور محسوب می‌شود که یک سوم جمعیت آن حاشیه نشین هستند.

وی بیان کرد: زندان رجایی شهر کرج با موافقت قوه قضائیه تعطیل شد که بخشی از ساختمان‌های این زندان برای استقرار دانشگاه فرهنگیان پیش بینی شده است.

عبداللهی به فعالیت سامانه سخا (سامانه خیر و احسان) در استان البرز اشاره کرد و افزود: البرز به عنوان پایلوت کشوری برای راه اندازی سامانه سخا در جهت کمک به نیازمندان تعیین شده است.

استاندار البرز با گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و همراهان شهیدشان گفت: اخلاق مداری، ولایتمداری، ولایت پذیری، مجاهدت و اخلاص از ویژگی‌های شخصیت آیت الله رئیسی بود که باید الگوی مدیران قرار گیرد.

عبداللهی افزود: احیای بیش از یک هزار و ۳۰۰ معدن کوچک مقیاس، احیای بیش از پنج هزار واحد اقتصادی راکد و ایجاد ۱۱۸ هزار اشتغال، عضویت رسمی در پیمان همکاری‌های شانگهای، انعقاد ۳۷۰ تفاهم نامه در حوزه‌های اقتصادی، افزایش ۹.۷ درصدی ارزش صادرات، گذر از تجارت ۱۰۰ میلیارد دلاری، جذب چهار هزار و ۱۹۳ میلیون دلاری سرمایه خارجی، افزایش ۱۰۰ درصدی در حوزه ذخایر گندم، افزایش ۱۰ برابری یارانه‌ها، افزایش صادرات از درآمدهای نفتی، رکورد تجارت غیرنفتی با ارزش ۱۱۲ میلیارد دلار، کاهش نرخ بیکاری و رتبه بندی معلمان که بیش از ۵۰۰ هزار میلیارد ریال بار مالی داشت، در این مدت در دولت سیزدهم انجام شده است.

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.