البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۵/۰۳
X

ارتقای عدالت آموزشی میراث ماندگار رییس جمهور شهید

به گزارش خبرگزاری البرز نیوز، علی حجرگشت در نشست شورای اموزش و پرورش استان البرز گفت: یاد و خاطره شهید بزرگوار شهید آیت الله رئیسی را گرامی می‌داریم؛ یکی از نقاط اصلی توجه این شهید بزرگوار به آموزش و پرورش بود و در حوزه آموزش و پرورش دستاوردهای بی نظری به یادگار گذاشتند که تا سال‌ها به یاد می‌ماند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز ادامه داد: تغییر شرایط امتحانات نهایی مدارس و افزایش ضریب آن برای ورود به دانشگاه، یکی از میراث‌های ماندگار شهید رئیسی در آموزش و پرورش است. برای اولین بار پس از سال‌ها مرجعیت آموزشی دوباره به مدارس و کلاس درس بازگشتند و بر اساس تمامی آمارها عدالت آموزشی ارتقا پیدا کرد.

وی بیان کرد: این میراث بزرگ شهید رئیسی باید با قدرت ادامه پیدا کند و در استان نیز خواهشمندیم تا تمامی ظرفیت‌ها برای اجرای بهتر این پروژه بزرگ رئیس جمهور فقید پای کار بیایند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز اظهار کرد: ایجاد نهضت مدرسه سازی، توجه ویژه به معاونت پرورشی، برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت، توزیع شیر رایگان در مدارس، اجرای رتبه بندی و بسیاری از این دست فعالیت‌ها را که پس از سال‌ها اجرا شدند، از جمله اقداماتی است که با پیگیری رئیس جمهور شهید به نتیجه رسید.

وی در انتها گزارشی از روند برگزاری هفته معلم، امتحانات نهایی، وضعیت هنرستان‌های استان و برنامه‌های آموزش و پرورش برای اوقات فراغت را ارائه کرد.

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.