البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۹
X

هنر محیط‌بان تبدیل متخلف به حافظ محیط‌زیست است

به گزارش خبرگزاری البرز نیوز، علی سلاجقه سه شنبه با حضور در مرکز آموزش و تربیت محیط‌بان کشور واقع در استان البرز در مقابل یادبود شهید جمهور و شهدای خدمت با نثار گل و فاتحه یاد و خاطره شهدای خدمت را گرامی داشت.

وی در ادامه بر کار محیط‌بانی به عنوان شغلی مقدس برای حفظ و حراست نعمت‌های خداوندی و نیل به خداشناسی اشاره کرد و افزود: هنر والای محیط‌بان و رسالت اصلی آنها در حقیقت تبدیل متخلف به حافظ محیط‌زیست است که امیدوارم محیط بانان خدوم به این نکته توجه ویژه داشته باشند.

رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست در ادامه پیگیری برای بهبود وضعیت تجهیزات و امکانات محیط بانان تاکید کرد.

در ادامه رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست با حضور در کلاس آموزش محیط‌بانان با آنها گفت و گو کرد و کیفیت محتوای آموزشی و اجرا دوره و هم چنین وضعیت معیشتی و اداری هریک از محیط‌بانان را جویا شد.

در این دیدار سید ابوالقاسم موسوی، رئیس مرکز آموزش محیط‌زیست و تربیت محیط‌بان و سرهنگ جمشید محبت خانی، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور گزارشی از وضعیت آموزش و تجهیزات محیط بانان ارائه کردند.

لازم به ذکر است، دوره آموزشی کنونی مرکز آموزش و تربیت محیط‌بان دومین دوره در سال جاری با ظرفیت ۱۰۰ محیط‌بان از سراسر کشور است که با اجرای یک دوره دیگر تمام محیط‌بانان استان‌ها آموزش‌های اولیه اسلحه‌شناسی، مسائل حقوقی و… را آموخته‌اند و دوره‌های تکمیلی نیز در سال جاری تدوین و اجرا می‌گردد.

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.