البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۸
X

پساب نجات بخش صنعت کشور در رفع نیاز به آب است

به گزارش خبرنگار البرز نیوز، مسعود علویان صدر پیش از ظهر یکشنبه در همایش سراسری معاونان خدمات مشترکین و درآمد شرکت‌های آب و فاضلاب سراسر کشور که به میزبانی استان البرز برگزار شد، ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور کشور و همراهان او گفت: فعالیت‌های شهید آیت الله رئیسی این پیام را برای همه مسؤولان داشت که در هر جایگاهی که هستیم باید خدمت بی منت و صادقانه به مردم ارائه دهیم.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به اینکه در این راستا امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد ادامه دهنده نام، یاد و راه شهدای خدمت باشیم، مطرح کرد: سرمایه گذاری و برنامه ریزی به منظور کسب درآمد پایدار از طریق فروش پساب به صنعت می‌تواند عامل نجات صنعت در رفع نیاز به آب و تأمین منابع مالی پایدار برای شرکت به شمار رود.

علویان صدر اظهار کرد: برنامه ریزی در جهت افزایش بهره وری در ابعاد ملموس و ناملموس به ویژه نیروی انسانی از مهم‌ترین مؤلفه‌های پیشرفت و ارتقای مباحث خواهد بود. تمامی حلقه‌های موجود در حوزه مشترکان نیازمند اتصال هوشمند است که در این راستا نظم دهی به ساختار تعرفه‌ها در قالب فرمول‌های ارائه شده محقق شده است.

وی با اشاره به اینکه چارت مشترکان هیچ تغییری نکرده است و با تاکید بر ضرورت مدیریت بازرسی و کنترل درونی بیان کرد: دو مطالعه خوب در خصوص الگوی مصرف انجام شده است و در یکی از آنها مشاور از کل به جز به بررسی پرداخت، یعنی از مصرف واقعی مردم الگو را تعریف کرد که در جلسات کارشناسی، نظر بر این بود که شاید نتواند بهره وری را به درستی برای ما به ارمغان بیاورد.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ادامه داد: پس از آن از جز به کل پرداختیم، یعنی مصرف هر فرد را در روز به ازای نیازهای مختلف و الگوی بهینه استان‌ها را به تفکیک احصا کردیم و در مرحله تصویب قرار دارد. موضوع وصول مطالبات در برخی استان‌ها بی نظیر و در برخی استان‌ها ضعیف است که خواهشمندم از فرصت‌های مناسب بدین منظور غفلت نورزید.

پساب نجات بخش صنعت کشور در رفع نیاز به آب است

حمیدرضا نامداری، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز نیز در این همایش با بیان اینکه رئیس جمهور شهیدمان طی سه سال گذشته همواره به صورت شبانه روزی برای تمامی اقشار تلاش کرد، عنوان کرد: امیدوارم به عنوان سربازان نظام بتوانیم ادامه دهنده مسیر شهید جمهور و سایر دلیرمردان این سرزمین باشیم.

وی با اشاره به اینکه برگزاری این همایش نقش اثربخشی در بهبود ارائه خدمات به مشترکان آب و فاضلاب خواهد داشت، اظهار کرد: تمهیدات لازم در زمینه هوشمندسازی ارائه خدمات به مشترکان در حال اتخاذ بوده و تمام تلاش ما بر انجام اقدامات فنی و مهندسی لازم است تا تابستان را بدون تنش آبی سپری کنیم.

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.