البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۵/۰۳
X

نصب ۱۵ دوربین نظارت تصویری جدید در جاده‌های استان البرز

به گزارش خبرگزاری البرز نیوز، علی زندی فر گفت: به منظور پایش کنترل ترافیک در سطح محورهای مواصلاتی استان البرز و اطلاع رسانی بهتر به کاربران جاده‌ای ۱۵ سامانه جدید نظارت تصویری در جاده‌های استان البرز نصب خواهد شد.

وی افزود: نظارت و رصد برخط وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌های استان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، به همین دلیل استفاده از دوربین‌های نظارتی موجب خدمت‌رسانی بهتر و آسان‌تر به کاربران جاده‌ای در مواقع ضروری می‌شود.

زندی فر عنوان کرد: اکنون ۴۲ سامانه نظارت تصویری در سطح جاده‌های استان فعال هستند که با نصب و راه اندازی این ۱۵ سامانه تعداد دوربین‌های نظارت تصویری مرکز مدیریت راه‌های البرز به ۵۷ سامانه افزایش پیدا خواهد کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۵۵ سامانه ترددشمار و ۳۵ سامانه ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی و شریانی استان البرز فعال هستند.

وی خاطرنشان کرد: تصاویر دوربین‌های نظارت تصویری در مرکز مدیریت راه‌های استان البرز به صورت زنده دریافت می‌شود و رانندگان در هر لحظه می‌توانند با تماس با سامانه ۱۴۱ از آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان مطلع شوند.

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.