البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۵/۰۳
X

برگزاری سلسله جلسات شعر آیینی فیروزه در البرز

به گزارش خبرنگار البرز نیوز، محمد البرز نیوزابی ظهر شنبه در جمع اصحاب رسانه گفت: ظرفیت شعر آئینی در استان البرز بسیار غنی و پر بار است که این امر جای مباهات دارد. در این راستا و به منظور پرورش هنرمندان عرصه شعر آئینی در استان البرز سلسله جلسات شعر آئینی فیروزه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: برای تقویت نسل قبلی و شناسایی هنرمندان جدید در این عرصه هر هفته سلسله جلسات مذکور با هدایتگری استاد رحمان نوازنی و هنرمندان دیگر برگزار می‌شود. سطح جلسات، بالا و قابل اعتنا است و از نظر علمی می‌تواند شرکت کنندگان را به سطح قابل ملاحظه‌ای ارتقا دهد.

البرز نیوزابی در مورد تعداد جلسات این کارگاه‌ها بیان کرد: سلسله جلسات شعر فیروزه تا پایان سال حدوداً به ۳۰ جلسه می‌رسد. در این رویداد هر هفته سروده‌های هنرمندان که موضوع آن را هفته قبل استاد نوازنی مطرح می‌کند، مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

رئیس حوزه هنری استان البرز در مورد پایان این سلسله جلسات نیز اظهار کرد: در پایان سال کتابی حاوی آثار برجسته و برگزیده این کارگاه‌ها تهیه و چاپ خواهد شد و در تلاش هستیم تهیه کتابی با موضوع شیوه نقد و تحلیل آثار هنری را نیز در برنامه‌های حوزه هنری البرز قرار دهیم.

البرز نیوزابی در پایان با اشاره به اینکه جلسات مذکور روزهای یکشنبه هر هفته ساعت ۱۶:۳۰ برگزار می‌شود، گفت: از همه شاعران البرزی دعوت می‌شود در این سلسله جلسات حضور پیدا کنند تا با حضور آنها محفلی پربارتر داشته باشیم و بتوانیم زمینه دانش افزایی شاعران جوان را فراهم کنیم.

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.