البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶
X

شرکت در انتخابات مهر تأییدی بر وجهه بین المللی کشور

علی زندی فر در حاشیه به صندوق انداختن رأی خود در مسجد جامع رجایی شهر کرج در گفت وگو با خبرنگار البرز نیوز گفت: دشمنان همه ظرفیت‌های شبکه تبلیغاتی، مجازی و ظاهری خود را بسیج کرده اند که مردم پای صندوق‌های رأی حضور پیدا نکنند که این موضوع اهمیت شرکت در انتخابات را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به جایگاه ویژه ایران در سطح بین المللی، آن را یکی از کشورهای تأثیرگذار خواند و اضافه کرد: هر تصمیمی قرار باشد در جهان اتخاذ شود، حتماً ایران در آن دخیل است و باید نظرش تأمین شود. ما با شرکت در انتخابات، البرز نیوز تأییدی بر وجهه خوب بین المللی کشور می زنیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز عنوان کرد: اگر افرادی که برای نمایندگی مجلس انتخاب می‌کنیم اصلح و دارای شاخصه‌های تعریف شده از سوی مقام معظم رهبری و بزرگان کشور باشند، بی شک می‌توانیم در پیشبرد اهداف اساسی کشور ایران اسلامی نقش بسزا و تأثیرگذاری را ایفا کنیم.

زندی فر با اشاره به گلایه برخی مردم از وجود مشکلات اقتصادی و عدم تمایل آنها به رأی دادن توضیح داد: من به مردم حق می‌دهم زیرا ما مسؤولان گاهی اوقات تصمیماتی را اتخاذ می‌کنیم که شاید کارشناسی نشده باشند و مردم را مد نظر قرار ندهیم که متضرر می‌شویم اما رأی ندادن موجب اتخاذ چنین تصمیماتی می‌شود.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم در شعب اخذ رأی بیان کرد: از تمام کسانی که هنوز پای صندوق‌های حاضر نشده‌اند، درخواست می‌شود با شرکت در انتخابات در تعیین سرنوشت خود و کشور سهیم باشند تا نمایندگانی که به مجلس راه پیدا می‌کنند بتوانند تصمیمات خوبی را برای کشور اتخاذ کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز گفت: نمایندگانی که با رأی مردم کرسی‌های مجلس را به دست می‌گیرند، در چارچوب وظایف محوله خود کار کنند مردم را در اولویت تنظیم لوایح قرار دهند. از سوی دیگر به این لوایح به صورت کارشناسانه و ملی گرایانه فکر کنند تا در جهت بهبود وضعیت کشور مؤثر باشد.

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.