البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶
X

حضور حداکثری در انتخابات مکر دشمنان را به خودشان باز می‌گرداند

به گزارش خبرنگار البرز نیوز، سردار علیرضا حیدرنیا پیش از ظهر جمعه در حاشیه به صندوق انداختن رأی خود در اسلام آباد کرج در جمع خبرنگاران گفت: مردم انقلابی، فهیم و پای کار استان البرز از ساعات ابتدایی رأی گیری در شعب اخذ رأی حاضر شدند و با شور و نشاط آرای خود را به صندوق می‌اندازند.

وی با اشاره به اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری دو انتخابات سرنوشت ساز برای کشور هستند، ادامه داد: انتخاب کاندیداهای اصلح برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی می‌تواند در راستای گره گشایی از مشکلات مردم و کمک به رفع آنها در چهار سال آینده نقش بسزایی داشته باشد.

فرمانده سپاه استان البرز با بیان اینکه مجلسی که تصمیم ساز و تصمیم گیر و وضع کننده قوانین و مقررات است، می‌تواند در راستای ارتقای سطح رفاه مردم گام بردارد، از همه مردم درخواست کرد که با شور و نشاط و به همراه خانواده و فرزندان و اقوام خود پای صندوق‌های رأی حاضر شوند.

امروز نگاه همه جبهه استکبار به ایران است

سردار حیدرنیا تصریح کرد: دشمنان همواره به دنبال ایجاد شبهه و ابهام در بین مردم هستند و به آنها القا می‌کنند که شرکت در انتخابات تأثیری در آینده آنها به ویژه رفع مشکلات معیشتی ندارد. امروز نگاه تمام جبهه استکبار به جمهوری اسلامی ایران است و ما باید با حضور پرشور خود آنها را ناامید کنیم.

وی با اشاره به اینکه در صورت پرشور و باشکوه برگزار شدن انتخابات، یک مجلس قوی روی کار می‌آید، مطرح کرد: با حضور اکثریت مردم در انتخابات، نگاه، کید، مکر و حیله دشمنان به خودشان باز می‌گردد که این موضوع نشان دهنده علاقه و وفاداری مردم به انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه استان البرز بیان کرد: همه بر وجود مشکلات در حوزه اقتصادی واقف هستیم و باید تلاش کنیم بتوانیم امنیت ملی کشور و اقتدار نظام را به همه دنیا ثابت کنیم تا همه بدانند که سرمایه اجتماعی جمهوری اسلامی ایران بسیار بالاست و مردم ما ملتی منحصر به فرد و بی نظیر هستند.

نماینده اصلح باید فسادستیز باشد

سردار حیدرنیا با اشاره به شاخصه‌های کاندیدای اصلح بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری عنوان کرد: یک نامزد انتخاباتی اصلح که به مجلس شورای اسلامی راه پیدا می‌کند، باید متعهد، جهادی، انقلابی، سالم و فسادستیز باشد تا بتوانیم با حضور چنین افرادی مجلسی قدرتمند و پرصلابت را تشکیل دهیم.

وی بیان کرد: نمایندگانی که از استان البرز به مجلس شورای اسلامی راه پیدا می‌کنند، همه توان، تلاش، جدیت و همت خود را به کار گیرند تا بتوانیم یک استان در خور شأن مردم داشته باشیم و هرچه زودتر مشکلات و کمبود و کاستی‌های موجود با دستان توانای همه مسؤولان و خدمتگزاران رفع شود.

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.