البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
X

تبلور وحدت و انسجام اقوام ساکن در البرز باید در انتخابات باشد

به گزارش خبرنگار البرز نیوز، رزمایش سراسری دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران صبح پنج شنبه با حضور معاون نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، استاندار البرز و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و سایر مسؤولان در سالن آمفی تئاتر اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد.

مجتبی عبداللهی، استاندار البرز در این مراسم گفت: امروز در دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران باید برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و پرشور مدد بگیریم و از آنها درخواست کنیم در کمتر از یک روز باقیمانده به برگزاری انتخابات، همه توان خود را برای تحقق این امر و مطالبه مقام معظم رهبری به کار گیرند.

وی با اشاره به کشتار مردم مظلوم فلسطین و غزه که دل هر انسانی را به درد می‌آورد، عنوان کرد: در این مقطع حساس با توجه به اتفاقاتی که در حال وقوع است، اهمیت انتخابات بیش از پیش نمایان می‌شود. این رویداد سیاسی می‌تواند قدرت جمهوری اسلامی ایران و انجام و وحدت ملی را نشان دهد.

استاندار البرز با اشاره به برگزاری جلسات متعدد در خصوص انتخابات از ابتدای سال جاری و نیز احصای مشکلات و مسائل دوره‌های قبل و چاره جویی برای آنها بیان کرد: تلاش ما بر آن بود تا با رفع مشکلات و موضوعات، انتخاباتی بدون اشکال، ضعف و کمبود را در البرز برگزار کنیم.

یک مجلس قوی با پشتوانه رأی قوی روی کار می‌آید

عبداللهی رقم زدن انتخاباتی با مشارکت حداکثری را وظیفه همگان دانست و تصریح کرد: یک مجلس قوی با پشتوانه رأی قوی ملت روی کار می‌آید و آرای مردم به این مجلس و نظام قدرت می بخشد. در این راستا مدیران و مسؤولان همه دستگاه‌ها از تمام ظرفیت‌های خود و جامعه آماریشان استفاده کنند.

وی با بیان اینکه به نظرم طی این سال‌ها از ظرفیت‌ها و توانایی‌های خود غافل بوده‌ایم، اظهار کرد: اگر هر یک از کارمندان استان به همراه سه تا چهار نفر از اعضای خانواده خود پای صندوق‌های رأی حاضر شوند، جمعیتی حدود ۵۰۰ هزار نفر را تشکیل می‌دهند که می‌توانند در شکوه انتخابات مؤثر باشند.

استاندار البرز با اشاره به فعالیت حدود ۱۸۰ هزار نفر نیروی کار در شهرک‌های صنعتی استان مطرح کرد: در این دوره از انتخابات یک هزار و ۳۳۳ صندوق رأی پیش بینی شده و حدود ۲۶ نفر عوامل اجرایی در شعب اخذ رأی و پای صندوق‌ها مستقر هستند که این خود ظرفیتی برای تحقق هدف مدنظر است.

عبداللهی با اشاره به اینکه استان البرز به تعبیر مقام معظم رهبری ایران کوچک نام گرفته است، خاطرنشان کرد: همه اقوام در این استان با وحدت و انسجام و اخوت در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند که تبلور آن باید در برگزاری انتخاباتی باشکوه و باعظمت باشد و مشارکتی بی نظیر را رقم بزند.

چشم همه دنیا به برگزاری انتخابات در ایران است

وی از آماده باش ۱۰۰ درصدی استان البرز طی امروز و فردا خبر داد و بیان کرد: انتخابات مظهر قدرت ایران بوده و چشم همه دنیا با وضعیت این کشور در انتخابات فرداست، لذا همه باید به فرمایش رهبری لبیک گوییم و با هر سلیقه و دیدگاهی مشارکت مردم را در این رویداد بزرگ سیاسی افزایش دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن کاویانی راد، معاون نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این مراسم گفت: برگزاری این برنامه در موقعیت و مناسبت کنونی، برخاسته از تشخیص درست ضرورتی است که ای کاش در سراسر کشور نیز به این نکته توجه بیشتری می‌شد.

وی عنوان کرد: در این موقعیت حساس و در آستانه تحولی بزرگ و تأثیرگذار مانند انتخابات باید دست به دامان خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران شویم و ضمن کمک گرفتن از دعای خیر و مشارکت ارزشمند و پرشور آنها انتخاباتی باعظمت با مشارکت حداکثری اقشار مختلف را رقم بزنیم.

معاون نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران بیان کرد: ما در سرزمینی زندگی می‌کنیم که تابلوی به طول جغرافیایی این کشور و عمق تاریخ با سرانگشت تدبیر، نقشه دین و رنگ آمیزی با خون چند صد هزار شهید توسط امام خمینی (ره) خلق و به ما سپرده شد.

بیش از هر زمان دیگری نیازمند مشارکت جامعه ایثارگری هستیم

حجت الاسلام والمسلمین کاویانی راد نگهداری این تابلوی ارزشمند و بی نظیر در تاریخ را رکن موفقیت ملت ایران دانست و خاطرنشان کرد: اگر مردم بدانند که می‌دانند بلد هستند چگونه از این تابلو نگهداری و به چه قیمتی آن را حراج کنند. تجربه ثابت کرده این ملت از این نقطه نمی‌گذرند.

وی تصریح کرد: اکنون بیش از هر زمان دیگری نیازمند حضور، مشارکت و همراهی جامعه ایثارگری به عنوان سرمایه بی بدیل اجتماعی هستیم زیرا اگر قرار باشد در این معرکه‌های دشوار روی فرد یا گروهی بیش از دیگران حساب باز کنیم، همین قشر فداکار و ولایتمدار هستند.

سلیمان رستمیان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز نیز در این مراسم گفت: در برنامه عملیاتی بنیاد شهید و امور ایثارگران در کل کشور ۷۶۰ هزار دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران در سال جاری پیش بینی شده که سهم استان البرز ۱۶ هزار و ۲۰۰ نفر است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون حدود ۱۵ هزار دیدار انجام شده است، اظهار کرد: بخش دیگری از آن در قالب طرحی از سالروز وفات حضرت ام البنین (س) تا سالروز ولادت حضرت زهرا (س) انجام و مقرر شد مابقی از تاریخ ۱۲ بهمن تا ۲۲ اسفند ماه که روز بزرگداشت شهداست، اجرا شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بیان کرد: امروز در دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برای برگزاری انتخاباتی آبرومند که مد نظر مقام معظم رهبری نیز هست، از این خانواده‌ها مدد می‌گیریم و درخواست می‌کنیم دعای خیر خود را بدرقه برگزاری این رویداد سیاسی کنند.

در پایان این مراسم مدیران و مسؤولان استان به صورت همزمان به دیدار بیش از ۵۰۰ نفر از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران البرزی مشرف شدند تا از آنها تجلیل به عمل آورند.

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.