البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۹
X

اعطای مجوز به کانال‌های مجازی خبری انسان رسانه در استان البرز

به گزارش خبرگزاری البرز نیوز، سعید جابری انصاری از اعطای مجوز به کانال‌های مجازی خبری انسان رسانه خبر داد و گفت: با توجه به سیاست‌های دولت سیزدهم و تأکیدات و تدابیر هوشمندانه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر اساس دغدغه‌های مقام معظم رهبری در حوزه مجازی که اهمیت آن را به اندازه انقلاب اسلامی دانسته‌اند، از همه افراد و اشخاصی که کانال‌های مجازی خبری انسان رسانه را مدیریت می‌کنند، دعوت می‌شود نسبت به اخذ مجوز اقدام کنند.

وی بیان کرد: افراد در صورت ثبت کانال‌های مجازی خبری انسان رسانه، از مزایای پایگاه‌های خبری، مطبوعات و رسانه‌های مکتوب بهره مند می‌شوند. ارائه خدمات به انسان رسانه‌ها برای ساماندهی فعالان خبری در فضای مجازی با هر پلتفرم در سامانه جامع رسانه‌های کشور انجام می‌شود. زیرساخت‌های لازم برای ثبت آنها سامانه جامع رسانه‌های کشور فراهم شده و خدمات لازم به این افراد تنها با ثبت مشخصات در کمترین زمان ممکن انجام‏ می‌شود.

شایان ذکر است در طرح ارائه خدمات به انسان رسانه‌ها در فضای مجازی، پیام رسان های خارجی و داخلی با یکدیگر تفاوت ندارند و هر فعال خبری در هر یک از بسترها و شبکه‌های اجتماعی مشمول این طرح خواهد شد.

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.