البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۸
X

خواص بسترساز مشارکت حداکثری در انتخابات شوند

به گزارش خبرگزاری البرز نیوز، حجت الاسلام والمسلمین محمد نعیمی ظهر شنبه در نشست بصیرتی مجمع معتمدان استان البرز گفت: استفاده از ظرفیت بزرگ پیشکسوتان و معتمدان مردم به عنوان سرمایه ارزشمند انسانی جامعه در عرصه‌های مختلف به ویژه انتخابات بسیار مهم و ضروری است.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز با اشاره به اهمیت حضور و مشارکت خواص و معتمدان در انتخابات مطرح کرد: باید به نحو شایسته ای از ظرفیت پیشکسوتان و معتمدان مردم در ایجاد مشارکت حداکثری در انتخابات استفاده شود.

حجت الاسلام والمسلمین نعیمی با اشاره به اینکه تعبیر اشتباهی از جوان‌گرایی در کشور رخ داده که با تذکر رهبر معظم انقلاب اسلامی تصحیح شد، اضافه کرد: جوان‌گرایی به معنای عدم استفاده از پتانسیل پیشکسوتان و معتمدان نیست.

به گفته وی، نظام استکباری تا ۱۰۰ سالگی از مشاوره‌های هنری وزیر خارجه اسبق آمریکا بهره می‌گرفت که این مسئله باید مورد تأمل ما قرار گیرد زیرا گاهی به بهانه جوان‌گرایی به درستی از توانایی و تجربه نیروهای پیشکسوت استفاده نکرده‌ایم.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز با تاکید بر نقش تاریخی پیشکسوتان و معتمدان استان در جبهه جهاد تبیین و روشنگری عنوان کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرموده‌اند خواص علاوه بر حضور در انتخابات، باید بسترساز مشارکت حداکثری مردم شوند.

حجت الاسلام والمسلمین نعیمی بیان کرد: با توجه به اغتشاشات سال گذشته کشور، دشمنان از تمام توان خود در راستای القای جو ناامیدی در کشور بهره گرفتند تا از میزان مشارکت در انتخابات بکاهند و از تحقق ایران قوی جلوگیری کنند.

وی با اشاره به اینکه دشمنی استکبار جهانی با ایران تنها محدود به جمهوری اسلامی نیست، افزود: با تأمل در وقایعی همچون کودتای آمریکایی ۲۸ مرداد، مبارزات رئیسعلی دلواری با استعمار و … به خوبی می‌توان دریافت که جبهه استکبار به صورت ذاتی ایران و اسلام را مانع منافع و دشمن خود می‌داند.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز عنوان کرد: این مسئله با تشکیل یک حکومت مردمی همچون جمهوری اسلامی که دست چپاول استکبار جهانی را قطع کرده بیش از پیش تشدید شده است.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی تنها انقلابی است که علیرغم فتنه‌های گسترده دشمنان به واسطه عنایات الهی و پشتوانه مردمی هرگز از اصول اولیه خود منحرف نشده و بسترساز حکومت عدل مهدوی (عج) خواهند بود.

حجت الاسلام والمسلمین نعیمی با تاکید بر اینکه انقلاب متعلق به مردم و یک امانت الهی در دست مسؤولان است، تصریح کرد: بدون تردید مشکلاتی در کشور وجود دارد اما این مشکلات باید در بین مردم ما رفع شود و نباید این مسائل موجب دخالت و فتنه دشمنان در کشور ما شود.

وی با تاکید بر اینکه امروز در یک پیچ تاریخی قرار داریم و تا رسیدن به قله‌های افتخار و سربلندی فاصله‌ای نداریم، اظهار کرد: معتمدان و پیشکسوتان باید به واسطه تجربه و دانش خود بسترساز آگاهی، روشن گری و تبیین در جامعه و حضور حداکثری مردم در انتخابات شوند.

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.