البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۰۵
X

پیش بینی افزایش موقت غلظت آلاینده‌ها در شهرها و مناطق صنعتی البرز

آرش بهاروند احمدی در گفت وگو با خبرنگار البرز نیوز مطرح کرد: پیرو هشدار پایداری سطح زرد، تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از استقرار جو پایدار تا پنج شنبه در منطقه البرز مرکزی است که به موجب آن در شهرها و مناطق صنعتی استان البرز افزایش موقت غلظت آلاینده‌ها مورد انتظار است.

وی با بیان اینکه از بعدازظهر پنج شنبه تا شنبه با گذر متناوب امواج ناپایدار از استان، رگبار پراکنده باران و برف و روند کاهش نسبی دما پیش بینی می‌شود، گفت: امروز دوشنبه آسمان صاف همراه با غبارآلودگی در بعضی ساعات و سه شنبه نیز آسمان کمی تا نیمه ابری همراه با غبارآلودگی در بعضی ساعات است.

مدیرکل هواشناسی استان البرز بیان کرد: برای روز چهارشنبه آسمانی صاف تا قسمتی ابری همراه با غبارآلودگی، برای روز پنج شنبه آسمانی نیمه ابری تا ابری همراه با مه رقیق در صبح، غبار محلی در بعضی ساعات و عصر و شب بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

بهاروند احمدی عنوان کرد: با توجه به روند افزایش نسبی دما و آب شدن برف‌ها در مناطق کوهستانی، خطر سقوط بهمن و ریزش سنگ، مه رقیق و یخبندان صبحگاهی، کاهش دید و لغزندگی در ارتفاعات و جاده‌های کوهستانی البرز مورد انتظار است که رعایت نکات ایمنی و به همراه داشتن تجهیزات زمستانی توصیه می‌شود.

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.