البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۱
X

دشمن از عزاداران حاج قاسم هم واهمه دارد

خبرگزاری البرز نیوز، گروه استان‌ها- مینا صدیقیان: ۱۳ دی ماه ۱۴۰۲ مصادف با چهارمین سالگرد شهادت سردار دل‌ها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همزمان با روز زن و مادر، بار دیگر ایران ما و خاستگاه حاج قاسم عزیز عزادار شد. مسیر منتهی به گلزار شهدای کرمان در حالی با خون، آب و جارو شد که عاشقان سردار دل‌ها برای چهارمین سال متوالی قصد داشتند مزار این سرباز وطن را گلباران کنند.

دیروز دشمنان قسم خورده ایران بار دیگر دستان خود را به خون‌های پاک مردمی آلوده کردند که سال‌ها مشت‌های گرده کرده خود را به نشانه تودهنی به ایادی استکبار بلند و آنها را عصبانی کرده بودند. تعدادی از مردم شهیدپرور ما در این روز پاداش ایستادگی و مقاومت خود را با شهادت از خداوند گرفتند.

نمی دانم دیروز چند آرتین در سوگ پدر و مادر می گرید و چند مادر و پدر داغ فرزند بر دلشان نشسته است اما می دانم همه شهدا و مجروحان این حادثه منتظر پایان مراسم چهارمین سالگرد شهید سلیمانی بودند تا به مناسبت روز مادر دور هم جمع شوند و هدایای خود را به مادران تقدیم کنند.

دلم می‌خواهد به همه فرزندان داغدار این سرزمین که با پیکرهای خونین مادران خود روبرو شدند بگویم مادرت دیروز بهترین هدیه را از سوی خداوند دریافت و برای تمام عمر تو را سربلند و یک ایران را سرافراز کرد، بدان دشمن از عزاداران حاج قاسم هم واهمه دارد.

دلم می‌خواهد تک تک دختران داغدار این حادثه را در آغوش بگیرم و با آنها همدردی کنم و باز هم بگویم عزیزم، حاج قاسم شاهد و ناظر بر این حمله وحشیانه و تروریستی بود. یقین داشته باش سربازان گمنام امام زمان (عج) انتقام خون به ناحق ریخته مادران و پدران شما را می‌گیرند. تو نیز صبوری پیشه کن و مقاوم باش زیرا خداوند وعده داده که پاداش خوبی به صابران خواهد داد.

به مادران و پدران داغدار هم می گویم شاید دشمن به پایکوبی مشغول باشد اما بدانید یک ایران برای فرزند یا فرزندان شما غصه دار است. همه زجه‌های شما به گوش خداوند می‌رسد و به خوبی انتقامی سخت از مسببان این حادثه دردناک خواهد گرفت؛ آن روز زیاد هم دور نیست.

واضح است که این حادثه تروریستی به دست جنایتکارانی رقم خورد که از همبستگی این ملت احساس خطر می‌کنند و می‌دانند که این مردم تحت هیچ شرایطی دست از آرمان‌های این نظام نمی کشند. آنها وقتی راه به جایی نمی‌برند و نمی‌توانند مانع حضور پرشور ملت در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی شوند به اقدامات جنایتکارانه روی می‌آورند تا با ایجاد رعب و وحشت از این حضور جلوگیری کنند.

حادثه جانسوز دیروز نشان داد که نام حاج قاسم هنوز هم لرزه بر اندام دشمنان می‌اندازد اما آنها نباید فراموش کنند که چهار سال پیش هم با آنان و همدستانشان اتمام حجت کرده بودیم که شهید سلیمانی خطرناک‌تر از قاسم سلیمانی است. منتظر باشید تا با طوفانی دیگر تمام هیمنه پوشالی شما در هم شکسته شود.

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.