البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۱
X

محوطه کاخ مروارید مهرشهر به زودی بازگشایی می‌شود

محوطه کاخ مروارید مهرشهر به زودی بازگشایی می‌شود


به گزارش ایلنا از البرز، رحیم خاکی با اشاره به اینکه اخیرا حاشیه‌هایی در مورد بسته بودن محوطه کاخ مروارید ایجاد شده گفت: دادستانی البرز توصیه‌های درست و ضابطه‌مندی را در خصوص مباحث مدیریت فرهنگی محوطه کاخ مروارید به خصوص در بحث رویدادهای فرهنگی و هنری ارائه کرده‌اند که این اداره کل در تلاش است تا با استفاده از ابزارهای مدیریتی و خرد جمعی اهداف فوق را محقق سازد.

مدیرکل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی‌ استان البرز با اشاره به تأکیدات و دستور دادستان البرز مبنی بر ضرورت بهینه‌سازی مدیریت رویدادهای فرهنگی و ایمن سازی کاخ در جریان مرمت گفت: جهت تحقق این امر شورایی مرکب از صاحب نظران فرهنگی و نمایشگاهی بر جریان اجرای رویدادهای محوطه کاخ مروارید سیاست گذاری و نظارت خواهد داشت.

رحیم خاکی گفت: با توجه به اینکه بخش‌هایی از ساختمان کاخ مروارید مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته است، به دلیل تجهیز کارگاه، ایمن‌سازی و مدیریت بهینه مرمت بخش‌هایی از ساختمان اصلی، مجموعه تا اطلاع ثانوی تعطیل شده که پس از تکمیل مراحل تجهیز، محوطه کاخ به زودی بازگشایی می‌شود.

او با تأکید بر ضرورت اطلاع‌رسانی درست از اخبار و رویدادهای میراث‌فرهنگی و گردشگری از خبرنگاران و اصحاب رسانه خواست تا اطلاعات صحیح را از مبادی روابط‌عمومی اداره کل استان البرز پیگیری کنند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.