البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
X

اولین سمینار تخصصی جامع بدنسازی ورزشی برگزار شد

اولین سمینار تخصصی جامع  بدنسازی ورزشی برگزار شد


به گزارش ایلنا از البرز، اولین سمینار تخصصی جامع  بدنسازی ورزشی در  استان البرز به همت معاونت امور ورزشی شبکه ملی جوانان انقلاب اسلامی و با همکاری و تعامل ارزشمند اداره کل آموزش فنی‌وحرفه‌ای استان البرز و مرکز ملی تربیت مربی و پژوهش‌های سازمان فنی‌وحرفه‌ای برگزار شد.

این سمینار با حضور ۱۵۰ شرکت‌کننده به صورت حضوری و مجازی به طور همزمان و برای اولین بار در استان البرز برگزار شد که اساتید برجسته سطح کشور اعم از آقاعلی‌نژاد، فرخ کیانی‌، علیرضا میری، مهدیه نظری، مرضیه کریمی، فریور حاجی‌مزدارانی و نغمه ترکاشوند تدریس مباحث مختلف را برعهده داشتند. 

این سمینار در سه روز و ٣٠ ساعت  با حضور مربیان ورزشی سراسر کشور و در دو بخش آقایان و بانوان  برگزار شد که در پایان دوره مدرک از سوی اداره کل آموزش فنی حرفه ای و شبکه ملی  جوانان انقلاب اسلامی صادر می‌‌شود.

در اختتامیه‌ این سمینار با حضور محسن انصاری، دبیرکل شبکه ملی جوانان انقلاب اسلامی، حسین منفرد، قائم مقام دبیرکلی شبکه و معاونان این شبکه، از پژمان مخبر، فیزیوتراپ برتر استان البرز، فرخ کیانی، عضو کارگروه آموزش معاونت امور ورزشی این شبکه و علی تارویردی‌زاده و سیده زهرا نورانی، اعضای تیم برگزاری این سمینار تقدیر به عمل آمد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.