البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۳۱
X

فضای مجازی بستر مهم زیست بوم کارآفرینی و اشتغال است

فضای مجازی بستر مهم زیست بوم کارآفرینی و اشتغال است


به گزارش ایلنا از البرز، در بخشی از پیام عبدالله دارایی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز آمده است: 

«با توسعه وسایل الکترونیکی و ارتباطی بر هزاره ارتباطات و اطلاعات، فضای مجازی به عنوان محمل ارتباطی رسانه‌ای و فرهنگی مهم زیست بوم اجتماعی و تبادل و تعامل میان مصرف کنندگان به ویژه در بخش اشتغال و کارآفرینی تبدیل شده است. 

بهره‌مندی از تکنولوژی‌های ارتباطی و اطلاعاتی در انتقال دانش و داده‌های مربوط به حوزه‌های دانشی در بخش‌های صنعت، تکنولوژی، تولید و کارآفرینی هم برای تولید کنندگان و هم برای مصرف کنندگان دارای مزیت‌هایی است که به رشد شتابان در حوزه‌های مختلف و سهولت دسترسی مقایسه و کارایی برای همگان را فراهم کرده است.

حوزه مهم فناوری اطلاعات کشور که با همت دانشمندان جوان متناسب با رشد جهانی در ایران عزیز اسلامی ما نیز ارتقا یافته است و سرمایه‌های جدیدی بر دیگر توانایی‌های ملت عزیز ایران افزوده است سرمایه‌هایی که به  عنوان نیازهای اطلاعاتی برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و مراکز تحقیقاتی ، تولیدی صنعتی و دانش بنیان محسوب می‌شود.

بهره‌مندی شرکت‌های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات در توسعه همکاری مراکز تولیدی و صنعتی از یک سو و همچنین راه اندازی شرکت‌های دانش بنیان و شتاب دهنده‌ها از فناوری‌های دیجیتالی هم در رونق اشتغال و کارآفرینی و هم در ایجاد ارزش افزوده در بستر زیست بوم فناوری کشور در سال‌های اخیر به ایجاد پیوست های توسعه و پیشرفت را موجب شده است.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت روز ملی فناوری اطلاعات و تبریک به جوانان خلاق و توانمند عرصه فناوری، اشتغال و کارآفرینی، برای همه عزیزان آرزوی موفقیت و توفیقات و خدمت مستمر در راه پیشرفت ایران عزیز اسلامی از خدای متعال مسئلت می‌نمایم.»


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.