البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۹
X

همکاری وکلای نیکوکار دادگستری با کمیته امداد استان البرز

همکاری وکلای نیکوکار دادگستری با کمیته امداد استان البرز


به گزارش ایلنا از البرز، محمد محمدی فرد با اشاره به اینکه کانون وکلا و مرکز مشاوران قوه قضاییه نقش بسیار مهمی در حل مشکلات حقوقی مددجویان کمیته امداد دارند، افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۸۰ وکیل نیکوکار خدمات قضایی، معاضدت و مشاوره حقوقی رایگان به ۶۲۰ مددجوی البرزی ارائه کردند.

محمدی فرد از راه‌اندازی میز خدمت حقوقی در این نهاد خبر داد و گفت: در راستای این طرح، وکلای نیکوکار در دفاتر و مراکز کمیته امداد امام خمینی حضور یافته و در روزهای خاص اقدام به ارائه مشاوره به مددجویان مورد حمایت  می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه مشاوره‌های حقوقی و خانواده نقش بسزایی در پیشگیری از وقوع مشکلات و ایجاد نابسامانی‌های اجتماعی در جامعه دارد، افزود: توسعه ارائه خدمات قضایی و آموزشی رایگان به مددجویان کمیته امداد (ره) جز برنامه‌های این نهاد است که می‌تواند نقش بسیار مهمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی و پرونده‌های قضایی داشته باشد.

مدیرکل کمیته امداد البرز با قدردانی از کانون وکلا و مرکز امور مشاوران قوه قضاییه به لحاظ تعامل و همکاری خوب با این مجموعه، گفت: کانون وکلا و مرکز مشاوران قوه قضاییه با توجه به نقش آن مجموعه در محاکم قضایی نقش بسیار مهمی در حل مشکلات حقوقی مددجویان کمیته امداد (ره) دارند چراکه بسیاری از مددجویان به لحاظ مشکلات اقتصادی موجود توان پرداخت حق وکالت را ندارند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.