البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۸
X

طرح توسعه ۵۰ هکتاری شهرک بهارستان در آستانه افتتاح

طرح توسعه 50 هکتاری شهرک بهارستان در آستانه افتتاح


به گزارش ایلنا از  البرز، سیف الله اسداللهی در بازدید از شهرک صنعتی بهارستان اظهار داشت: شهرک صنعتی بهارستان با استقرار 160 واحد تولیدی در زمینی به مساحت 230 هکتار از جمله شهرک های صنعتی موفق استان البرز است که با 8 هزار و 500 نفر اشتغال مستقیم نقش مهمی در توسعه کسب و کار و رونق اقتصادی دارد.

وی افزود: در حال حاضر درمانگاه زنده یاد سعید نوحی به مساحت ٥٠٠ متر مربع با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال، تامین روشنایی معابر فاز دو با ۵۰ میلیارد ریال اعتبار و همچنین مخزن ۳ هزار متر مکعبی آب آشامیدنی و خط انتقال ۱۸۰۰ متری با اعتبار ۱۱۰ میلیارد ریال از جمله طرح های در دست افتتاح این شهرک است که در آینده نزدیک با حضور استاندار البرز به بهره برداری می رسد.

به گفته وی احداث مجموعه ورزشی، احداث هتل برای اقامت کارشناسان خارجی و داخلی، احداث ایستگاه مترو شهرک، احداث خط اتوبوسرانی، پارکینگ ۵۰۰ دستگاهی طبقاتی، احداث پمپ بنزین و مجموعه خدماتی- رفاهی و همچنین انبار سازی از جمله فرصت های سرمایه گذاری در این شهرک است که می تواند فرصت مناسبی را برای علاقه مندان به حوزه سرمایه گذاری استان و کشور فراهم کند. 

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری در پایان سخنان خود از جمله درخواست فعلی فعالان اقتصادی مستقر در این شهرک را همکاری مخابرات استان برای پشتیبانی های اینترنتی به منظور عدم قطعی در ارتباطات اداری و بازرگانی عنوان کرد و گفت: علاوه بر این مهم، در حال حاضر به دلیل تردد بالا به واسطه حضور کارگران این آمادگی وجود دارد که هیئت مدیره شهرک در طرح احداث ایستگاه مترو با شهرداری کمالشهر و شرکت عمران شهر جدید مهستان مشارکت و همکاری لازم را داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: احداث ایستگاه مترو در این نقطه پیش از اجرای طرح در نقشه وجود داشته است  اما به دلیل هزینه سنگین از پروژه مترو حذف شد. در این راستا اعلام آمادگی برای احداث این ایستگاه می تواند علاوه بر تسهیل تردد کارگران، موجب تسریع در روند اجرای پروژه قطار شهری کرج به هشتگرد به شمار رود.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.