البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۵/۰۳
X

احداث واحد تولیدی یک میلیون قطعه ای مرغ گوشتی در البرز کلید خورد

احداث واحد تولیدی یک میلیون قطعه ای مرغ گوشتی در البرز کلید خورد


به گزارش ایلنا از البرز، سیف الله اسداللهی با بیان این مطلب در جلسه بررسی طرح احداث فارم یک میلیون قطعه ای مرغ گوشتی استان که با حضور مدیران جهاد و بانک کشاورزی در دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری برگزار شد، اظهار داشت: میزان تولیدات فعلی پاسخگوی نیاز استان نیست بطوری که در حال حاضر تامین مرغ مورد نیاز استان از طریق سایر استانها تامین می شود.

وی افزود: استان البرز به دلیل موقعیت جغرافیایی و با توجه به نزدیکی به پایتخت و استقرار در محور مواصلاتی استانهای مختلف، پذیرایی تعداد قابل توجهی مسافر بویژه در ایام تعطیلات و پایان هفته ها است که موجب تفاضای بیشتر مردم می شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز با تاکید بر اینکه استان البرز نیازمند سرمایه گذاری در حوزه تولید انواع محصولات پروتئینی است، خاطر نشان کرد: احداث این واحد بزرگ می تواند حجم تولید استان را دوبرابر کرده و تا حدودی تقاضای بازار را پوشش دهد. 

در این جلسه مقرر شد با فاز بندی پروژه به چهار قسمت ۲۵۰ هزار قطعه ای و تامین سهم ۲۰ درصدی توسط سرمایه گذار، بانک کشاورزی استان نیز با نگاه ویژه تسهیلات مورد نیاز را تامین کند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.