البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
X

مقوله زیباسازی بیشتر از بودجه، نیازمند خلاقیت و تعهد است / نیروهای کت و شلواری پیمانکاران در شهرداری تعیین تکلیف شوند

مقوله زیباسازی بیشتر از بودجه، نیازمند خلاقیت و تعهد است / نیروهای کت و شلواری پیمانکاران در شهرداری تعیین تکلیف شوند


به گزارش ایلنا از البرز، مجتبی حاجی قاسمی در نطق پیش از دستور یکصد و دهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به ساماندهی ورودی شهر اظهارداشت: ساماندهی ورودی شهر در مجاورت پل فردیس که با هزینه بسیار حداقلی و با کیفیت بالا انجام شده است، اقدام خوبی بود که با مدیریت شهردار کرج صورت گرفت.

وی در بخش دیگری از تذکرش با اشاره به پیگیری شهردار با موضوع نیروهای موسوم به کت و شلواری در معاونت خدمات شهری و آغاز ساماندهی آنان در ماه گذشته تصریح کرد: متاسفانه این موضوع به صورت کامل مرتفع نشده است و از تعداد 72 نیروی مشمول صرفا حقوق 28 نفر قطع شده است و با 44 مورد برخوردی صورت نگرفته است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: ضمنا در مواردی مشاهده شده است که برخی از این نیروها در حالی که کماکان به کار دفتری اشتغال دارند به صورت ظاهری در مکاتبات در مشاغل سرکارگری، تاسیسات و … مشغول به کار شده‌اند که ضرورت دارد تذکرات لازم در این خصوص به مدیران محترم مناطق داده شود و با متخلفین برخورد قانونی صورت گیرد.

حاجی قاسمی اذعان کرد: در تذکرات متعدد قبلی به موضوع تبدیل وضعیت قراردادی افرادی خاص از قرارداد حجمی به قرارداد رسمی با استناد به آرای دیوان عدالت اداری پرداخته شد و تاکید شد که واحد حقوقی شهرداری نسبت به ارائه مستندات و اعاده دادرسی در دیوان عدالت اداری به فوریت اقدام نماید. 

وی تاکید کرد: متاسفانه پیگیری در زمان مناسب به بهانه‌های واهی صورت نمی‌گیرد و زمان موثر برای احقاق حق شهرداری کرج از دست می‌رود.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.