البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۹
X

متروی کرج در مدار اتصال به مترو تهران

متروی کرج در مدار اتصال به مترو تهران


به گزارش ایلنا از البرز، عمارایزدیار در پایان یکصد و دهمین جلسه رسمی شورای شهر کرج در جمع اصحاب رسانه با اشاره به بازدید از روند پیشرفت ایستگاه شهید سلطانی اظهار کرد:اتصال قطار شهری کرج به ایستگاه شهید سلطانی در خط ۵ متروی تهران از ابتدای دوره ششم شورای اسلامی شهر کرج اولویت اصلی مدیریت شهری بوده است که روند رو به رشد و قابل توجهی را داشته و در صورت تامین اعتبارات لازم تا پایان دوره ششم محقق خواهد شد.

سخنگوی شورای شهر کرج افزود: با پیگیری اعضای شورای شهر و شهردار با تغییر پیمانکار پروژه و نقشه اجرایی، گره ترافیکی این مسیر با راه اندازی مترو برطرف خواهد شد. 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج به مصوبات عمومی این جلسه در خصوص تملک مسجد ابوذر غفاری در منطقه گلشهر اشاره و تصریح کرد: پس از تملک این مسجد بنای جدید در مکان مشخص با کمک شهرداری و هزینه تملک احداث خواهد شد.

ایزدیار به راه اندازی خط اتوبوس بی آر تی (تندرو) اشاره کرد و گفت: این خط اتوبوس حد فاصل میدان حصارک تا میدان کرج طراحی شده است و در دستور کار شورای شهر و شهرداری قرار گرفته است .

وی خاطرنشان کرد: مدیریت و اجرای طرح پارکینک های حاشیه ای معابر بخصوص معبر شهید بهشتی موضوع دیگری بود که توسط اعضای شورای شهر بررسی شد که در این راستا ۲۳  معبر برای طرح پارک حاشیه ای در نظر گرفته شده است.

ایزدیار افزود: فرهنگ سازی در جهت آموزش فرهنگ رانندگی از دیگر مواردی بود که در این جلسه بحث و بررسی شد که مقرر شد با همکاری و هماهنگی پلیس راهور برنامه های آموزش همگانی رانندگی انجام شود.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.