البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
X

شهرداران روند صدور پایان کار ساختمان ها را با اشراف به قانون، تسریع کنند / مشوق های ویژه برای تولید مسکن مصرفی تعیین شود

شهرداران روند صدور پایان کار ساختمان ها را با اشراف به قانون، تسریع کنند / مشوق های ویژه برای تولید مسکن مصرفی تعیین شود


به گزارش ایلنا از البرز، مجتبی عبداللهی در قرارگاه مسکن استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، بر ضرورت اتخاذ تدبیر جهت تسریع در اعطای پروانه ساخت و پایان کار ساختمان ها براساس قانون تاکید کرد و سرعت بخشی در این امر را گامی موثر برای تامین مسکن دانست.

وی افزود: هدف از تشکیل قرارگاه مسکن در استان، سیاست گذاری کلان برای تولید مسکن است و جزئیات این امر باید در کارگروه ها مورد بحث قرار گیرد.

عبداللهی گفت: شهرداران باید تخصص و سبقه مدیریت در ارتباط با صدور پایان کار را داشته باشند چراکه اشراف به قانون در این حوزه، روند را تسریع می‌کند. 

وی افزود: تکمیل و تعیین تکلیف خانه های نیمه کاره در شهر مهستان با پیگیری فرماندار ساوجبلاغ و مسئولان مربوطه در دستور کار قرار گیرد، چراکه نظم و چهره شهر را تحت تاثیر قرار داده و از سوی دیگر ظرفیتی در حوزه تولید مسکن محسوب می‌شود. 

عبداللهی گفت: باید تعاونی های تولید مسکن مصرفی را در استان حمایت و راه اندازی کنیم و مشوق های ویژه برای سازندگان مسکن در بخش خصوصی در نظر بگیریم.

استاندار البرز افزود: همه دستگاه ها و ادارات استان باید تعاونی های مسکن کارکنان خود را راه اندازی کنند، از این طریق می توان با امتیازها و حمایت های ویژه شرایط را برای خانه دار شدن پرسنل، تسهیل کرد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.