البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
X

احیای دوباره بیمارستان امام خمینی البرز به عنوان ظرفیت بزرگ در بهداشت و درمان استان

احیای دوباره بیمارستان امام خمینی البرز به عنوان ظرفیت بزرگ در بهداشت و درمان استان


به گزارش ایلنا از البرز، مجتبی عبداللهی روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه 1402 در جلسه بررسی روند ارائه خدمت و توسعه بیمارستان امام خمینی (ره) که در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، ضمن ابراز خرسندی از احیای بیمارستان و خدمات رسانی به مردم، افزود: این ظرفیت بزرگ که مدت ها مورد بی مهری و غفلت قرار گرفته بود اکنون احیا شده و به کمک زیرساخت ها و سرانه های ضعیف استان آمده است.

وی ادامه داد: طی جلسات و پیگیری های متعدد، این ظرفیت از حالت انفعال و زیان خارج شد و اکنون به مرحله ای رسیده است که ۳ عمل حساس تعویض دریچه قلب، تخصصی ترین خدمات ارتوپدی با حضور پزشکان نامدار و حاذق و سایر خدمات مهم را به نحو مطلوب ارائه می دهد.

عبداللهی گفت: حال برای توسعه فیزیکی و خدماتی این بیمارستان که به نام بنیان گذار کبیر انقلاب مزین شده در حال تصمیم گیری هستیم.

وی افزود: با برنامه ریزی دقیق، توجه ویژه ای را بر روی ارتقا زیرساخت ها و سرانه های بهداشتی و درمانی استان معطوف کرده و با گره گشایی از پروژه های این بخش، تاکنون توفیقات ارزشمندی را کسب کرده ایم.

استاندار البرز گفت: احیای بیمارستان امام خمینی (ره)، راه اندازی بیمارستان دولتی فردیس (سردار سلیمانی) پس از ۱۲ سال انتظار، تکمیل بیمارستان خصوص فردیس، بهره برداری از بیمارستان آرام در کرج، تسریع در روند پروژه بیمارستان کمالشهر، تقویت روند پیشرفت پروژه بیمارستان سید الشهدا در کرج و چندین پروژه کوچک و بزرگ دیگر در این بخش، نویدی برای آسایش خاطر مردم استان خواهد بود.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.