البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۷
X

آیین تجلیل از ماماها و کارکنان آزمایشگاهی نمونه مدیریت درمان تامین اجتماعی

آیین تجلیل از ماماها و کارکنان آزمایشگاهی نمونه مدیریت درمان تامین اجتماعی


به گزارش ایلنا از البرز، داریوش طاهرخانی در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت روز جهانی ماما و روز آزمایشگاه برگزار شد با اشاره به سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در رابطه با جوانی جمعیت اظهار داشت: یکی از مهمترین وظایف ما در حوزه درمان لزوم همکاری لازم با وزارت بهداشت درمان و آموزشی پزشکی و انجام اقدامات لازم در خصوص جوانی جمعیت و حمایت از خانواده است.

وی با عنوان اینکه در این راه وظایف همکاران حوزه درمان بخصوص همکاران مامایی بسیار مهم و سنگین است، ادامه داد: توجه به اهمیت و شرایط روحی و روانی و افسردگی های مادران و مراقبت های پس از زایمان اقدامات بسیار مهمی است که همواره باید در دستور کار همکاران زحمتکش و تلاشگر ماما قرار بگیرد. 

طاهرخانی همچنین در ادامه این مراسم به جایگاه علوم آزمایشگاهی و خدمات کارکنان این بخش اشاره و عنوان کرد: نقش بسیار مهم کارکنان علوم آزمایشگاهی در حوزه بهداشت و درمان در زمینه تشخیص، مراقبت، کنترل و پیشگیری از انواع بیماری‌ها انکار ناپذیر است. چرا که با تشخیص و اقدام به موقع علاوه بر درمان موثر بیماری‌ها از هزینه‌های بسیاری جلوگیری می‌شود. از این رو لازم است به نقش و جایگاه کارکنان آزمایشگاهی توجه ویژه و خاصی صورت گیرد و ما هم قدردان زحمات این همکاران هستیم. 

مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز افزود: در بازدید مدیر کل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی از مراکز درمانی استان البرز به رغم ساختار نامناسب و محدودیت‌های فیزیکی، عملکرد استان بسیار مطلوب عنوان شد و این نتایج حاصل عملکرد خوب کارکنان استان است. تمام کارکنان ما در استان نمونه هستند ولی بدلیل محدودیت های اداری، شاخص های کمی تعریف شده و سهمیه های تعیین شده برای استان امکان انتخاب کارکنان نمونه بیشتری میسر نیست.

طاهر خانی در بخش دیگری از صحبت های خود به شیوه ارزیابی استان و دریافت مزایای انگیزشی کارکنان اشاره و بیان داشت: بر اساس سیستم ارزیابی  جدید سازمان مزایای انگیزشی بر اساس عملکرد کارکنان استان تعریف شده و ما نیز در این راستا به سمت پرداخت علامت محور مزایای انگیزشی حرکت خواهیم کرد و افرادی که تلاش و فعالیت مظاعفی دارند بیشتر مورد توجه و حمایت قرار خواهند گرفت .

در این مراسم تعدادی از کارکنان مامایی و علوم آزمایشگاهی استان به بیان نقطه نظرات و درخواست‌های خود پرداختند و در پایان مراسم نیز با اهدای لوح تقدیر از تعدادی از کارکنان نمونه علوم آزمایشگاهی و ماماهای نمونه مراکز درمانی تامین اجتماعی استان البرز تجلیل شد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.