البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
X

بررسی ۱۴۳ درخواست در دیدار رئیس کل دادگستری استان البرز از ندامتگاه مرکزی کرج/ ۱۲ زندانی آزاد شدند

بررسی 143 درخواست در دیدار رئیس کل دادگستری استان البرز از ندامتگاه مرکزی کرج/ 12 زندانی آزاد شدند


به گزارش ایلنا از البرز در دیدار رئیس کل دادگستری استان، معاون قضایی رئیس کل در امور نظارت بر زندان و اجرای احکام، رئیس دادگستری و دادستان ساوجبلاغ و جمعی از قضات این حوزه قضایی، مشکلات زندانیان مربوط به حوزه قضایی شهرستان ساوجبلاغ در ندامتگاه مرکزی کرج مورد بررسی قرار گرفت.

حسین فاضلی هریکندی در حاشیه این بازدید با تاکید بر اینکه تلاش مجموعه قضایی استان، اجرای دستورات رئیس قوه قضائیه و سند تحول و تعالی قضایی در راستای کاهش جمعیت کیفری است، گفت: در دیدار امروز که در راستای دیدارهای دوره ای مسئولان قضایی از ندامتگاه‌های استان است مسائل و مشکلات زندانیان حوزه قضایی ساوجبلاغ مورد رسیدگی قرار گرفت و دستورات مقتضی صادر شد.

رئیس کل دادگستری استان البرز با اشاره به حضور سیزده مقام قضایی در دیدار امروز بیان کرد: در گفت و گوی رودرو با زندانیان، درخواست ۱۴۳ زندانی به صورت مستقیم از سوی قضات مربوطه مورد بررسی قرار گرفت.

 وی با برشمردن برخی از دستاوردهای این دیدار اضافه کرد: در نتیجه این بازدید ۲۳ نفر از شرایط مرخصی برخوردار شدند همچنین در مورد ۱۲ نفر شرایط آزادی با فک و تخفیف قرار تامین، ۱۹ نفر دستور تسریع در رسیدگی به پرونده و پنج نفر پذیرش اعسار امکانپذیر شد.

فاضلی هریکندی با بیان اینکه بررسی درخواست های زندانیان در دیدار چهار ساعته بوده است از اقدامات اداره کل زندانهای استان البرز و قضات شهرستان ساوجبلاغ در اهتمام نسبت به امور زندانیان تقدیر و بر استفاده حداکثری از ظرفیت قانونی برای اشتغال زندانیان تاکید کرد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.