البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
X

زلزله صبح امروز در ملارد هیچ خسارتی در استان البرز نداشت / دستگاه های امداد رسان در هوشیاری کامل هستند

زلزله صبح امروز در ملارد هیچ خسارتی در استان البرز نداشت / دستگاه های امداد رسان در هوشیاری کامل هستند


به گزارش ایلنا از البرز، منوچهر غفاری با اشاره به وقوع زمین لرزه در نزدیکی استان البرز، اظهار کرد: زلزله‌ای با بزرگی ۳/۹ ریشتر با عمق ۸ کیلومتری زمین در جنوب غربی استان تهران، شهر صفا دشت، منطقه ملارد، در ساعت ۱۰ و ۲۸ دقیقه صبح جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ اتفاق افتاد.

وی افزود: با توجه به هم مرز بودن البرز با منطقه ملارد در استان این زمین لرزه محسوس بود و قطعا نگرانی برای افرادی که زلزله را حس کردند ایجاد کرد اما خوشبختانه اتفاق خاصی ایجاد نشد. 

غفاری به اقدامات مدیریت بحران پس از وقوع زلزله صبح امروز اشاره کرد و گفت: طی تماس و‌ ارتباط متناوب با مرکز ژئوفیزیک تهران، مشخص شد هیچ زلزله دیگری ثبت نشد و امیدواریم اتفاق خاصی نیز رخ ندهد. 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز با عنوان اینکه هیچ خسارتی از زلزله صبح امروز در تهران و البرز گزارش نشده، ادامه داد: آمادگی دستگاه های امدادرسان همیشه وجود دارد و در مواقعی که احتمال زلزله باشد، سطح آمادگی بیشتر می‌شود. 

غفاری با اشاره به اینکه اگر خطری احساس شود، قطعا آماده باش اعلام خواهد شد، تصریح کرد: هنگام وقوع زلزله صبح امروز به رغم اینکه آماده باش وجود نداشت اما با احتمال وقوع پس لرزه، تمام دستگاه‌های امدادرسان در هوشیاری کامل بودند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.