البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶
X

لزوم به حداقل رساندن دغدغه های کارگران شهرداری فردیس

لزوم به حداقل رساندن دغدغه های کارگران شهرداری فردیس


به گزارش ایلنا از البرز محمدرضا احمدی نژاد در مراسم تقدیر از کارگران شهرداری فردیس که صبح چهارشنبه در سالن ایثارگران این شهرداری برگزار شد، با اشاره به اینکه این آیین به مناسبت روز جهانی کارگر برگزار شده تا خداقوتی به شما عزیزان بگوییم، اظهار کرد: قشر کارگر بعد از انقلاب صنعتی نمود دیگری پیدا کرد و پررنگ تر شد اما در طول تاریخ آن طور که باید به آنها بها نداده شد.

وی با بیان اینکه فشار کار یدی بر دوش جامعه کارگری است، تصریح کرد: با تلاش همکارانم در حوزه های مربوطه تلاش کرده ایم بتوانیم تا آنجا که ممکن است به معیشت این قشر توجه داشته باشیم.

شهردار فردیس با اشاره به اینکه در تمام اتفاقات عمرانی، فضای سبز و خدمات شهری از این عزیزان استفاده می شود، عنوان کرد: امیدواریم در شهرداری فردیس بتوانیم دغدغه های این عزیزان را به حداقل برسانیم.

وی با بیان اینکه بنده به نمایندگی از مجموعه شهرداری فردیس از جامعه کارگران این شهرداری تقدیر می کنم، گفت: پاکبانان و سبزبانان شهرداری فردیس در زمان های مختلف حضور داشته و به وظایف خود به نحو احسن عمل کرده اند که این مهم بر اهمیت این قشر تاکید دارد.

احمدی نژاد با بیان اینکه کار رخ نخواهد داد مگر با زحمات کارگران غیور، خاطرنشان کرد: امید داریم با همکاری یکدیگر شهری خوب و مطلوب برای شهروندان بسازیم.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.