البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶
X

دو‌ پروژه عمرانی فضای سبز در فردیس افتتاح شد

دو‌ پروژه عمرانی فضای سبز در فردیس افتتاح شد


به گزارش ایلنا از البرز، محمدرضا احمدی نژاد در آیین افتتاح زمین چمن مصنوعی پارک خبرنگار و آبنمای موزیکال بوستان تندرستی که عصر شنبه برگزار شد، ضمن تبریک روز ملی شوراها، اظهار کرد: شورای اسلامی شهر فردیس از ابتدای دوران تصدی بنده در شهرداری همواره همراه و پشتیبان همکارانم در شهرداری بوده‌اند تا بتوانیم پروژه‌های مختلفی را در حوزه‌های عمرانی، فضای سبز و … آغاز کنیم و به انجام برسانیم.

وی در ادامه افزود: پروژه آبنمای موزیکال دریاچه بوستان تندرستی با اعتباری بالغ بر ۶۹ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است و مساحت آن ۲ هزار و ۸۰۰ متر مربع است.

شهردار فردیس ضمن تقدیر از تلاش های مدیریت سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری در اجرای پروژه آبنمای موزیکال، گفت: هدف از اجرای این پروژه افزایش امکانات رفاهی در شهر فردیس است.

وی با اشاره به اینکه تجهیزات آبنمای موزیکال پارک تندرستی توسط یک شرکت دانش بنیان داخلی تولید شده و پس از این هم مورد پشتیبانی قرار می گیرد، خاطرنشان کرد: با همراهی همکارانم در شهرداری فردیس سعی داریم با ایجاد گذر فردوس و شهر بازی در بوستان بزرگ تندرستی، این مجموعه رفاهی را برای استفاده شهروندان آماده کنیم.

شهردار فردیس در بخش دیگر به بهره برداری از زمین چمن مصنوعی بوستان خبرنگار فردیس خبر داد و تصریح کرد: مساحت این زمین هزار و 800 متر مربع است و برای بهره برداری از آن بیش از 30 میلیارد ریال هزینه شده است.

به گفته وی، علاوه بر اینکه زیرساخت سازی یکی از مهمترین اهداف مدیریت شهری فردیس است، توسعه امکانات رفاهی برای نوجوانان و جوانان این شهر نیز به طور ویژه در دستور کار خواهد بود.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.