البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۳
X

استان البرز برای دومین بار رکورددار برگزاری کاروان ورزش و نشاط در کشور شد

استان البرز برای دومین بار رکورددار برگزاری کاروان ورزش و نشاط در کشور شد


جعفر امینی در گفت ‌و گو با ایلنا به برتری استان البرز در برگزاری پویش دوشنبه‌های ورزش و کار در کشور اشاره کرد ‌و گفت: با همراهی واحدهای تولیدی و صنعتی استان البرز، موفق شدیم برای دومین بار رکورد جدیدی از برگزاری این پویش در کشور ثبت کنیم.

وی با عنوان اینکه بیش از سه هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در البرز مشغول به فعالیت هستند، افزود: طی دو سال اخیر، کاروان نشاط ورزش با هدف افزایش تحرک و ایجاد تندرستی کارگران، ترویج ورزش همگانی و افزایش نشاط اجتماعی در واحدهای تولیدی ‌و صنعتی برگزار شد. 

امینی تصریح کرد: در اجرای پویش دوشنبه های ورزش و کار، برنامه های موفق و تاثیرگذاری در سطح کارخانجات واحدهای تولیدی بزرگ استان البرز به اجرا درآمده است. این برنامه با انجام ورزش صبحگاهی حرکات کششی، مسابقات دومیدانی، طناب کشی، مچ اندازی، دارت، تنیس روی میز، فوتبال دستی، فوتسال، شطرنج و دیگر ورزش های جمعی هر هفته در یک تا ۲ واحد تولیدی و صنعتی استان البرز برگزار می شود.

مسئول برگزاری کاروان  ورزش نشاط استان البرز گفت: تلاش خواهیم کرد عرصه ورزش را با ابعاد مختلف در واحدهای تولیدی و صنعتی توسعه دهیم چراکه بسیاری از مشکلات و بیماری هایی که امروزه جوامع بشری درگیر آن هستند ناشی از کم تحرکی و روی برگرداندن مردم از ورزش است. 

وی در پایان از حمایت خلیل عبدالهی، رئیس هیأت ورزش کارگران استان البرز در برگزاری پویش دوشنبه های ورزش و کار، قدردانی کرد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.