البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶
X

جشنواره لاله ها در استان البرز برگزار می شود/ تجارت اقتصادی گل با رونق بازار دائمی گل و گیاه در استان

جشنواره لاله ها در استان البرز برگزار می شود/ تجارت اقتصادی گل با رونق بازار دائمی گل و گیاه در استان


به گزارش ایلنا از البرز، کاوه حدادپور در آستانه آغاز به کار جشنواره لاله های کرج اظهار کرد:  البرز در مجاورت پایتخت و کریدور عبور بیش از ۱۴ استان کشور قرار دارد، تقارن این جشنواره با ایام نوروز و سفرهای گردشگران عبوری که حتی البرز مقصد سفرشان نیست برای حضور و بازدید از این جشنواره باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه باید تبلیغات گسترده تری برای اطلاع رسانی گردشگران و مسافران حتی از طریق بیلبوردهای منتهی به اتوبان تهران کرج و سایر مبادی ورودی به این استان صورت بگیرد، افزود: برگزاری جشنواره لاله های کرج اگر هوشمندانه سیاستگذاری شود، بهار تجارت اقتصادی البرز را رقم خواهد زد.

حدادپور گفت: کرج قطب کشاورزی منطقه است، موقعیت جغرافیایی البرز در تمامی شهرها فرصت کشت و کشاورزی را فراهم آورده و در تمامی بخش ها البرز می تواند تولیدکننده و صادرکننده محصولات کشاورزی در منطقه و فراتر از مرزهای این سرزمین باشد. 

وی بیان کرد: کرج امکان ایجاد بازار دایمی گل و گیاه را در وسعت گسترده تر دارد وتحقق این امر پایلوت رشد اقتصادی در منطقه خواهد بود. 

حداد پور تصریح کرد: اطلاع رسانی برگزاری جشنواره لاله ها باید از سوی شهرداری کرج ویژه تر باشد و با توجه به همزمانی بهار طبیعت و رویش لاله ها قدرت جذب توریسم و گردشگر را افزایش خواهد داد و همان ریل گذاری در جهت رشد اقتصادی در منطقه خواهد بود.

جشنواره لاله های کرج از دهم فروردین ماه با ۴۰۰ هزار لاله و گل فصلی در مجموعه پارک چمران کرج آغاز بکار خواهد کرد. این جشنواره بمدت ۱۰ روز از ساعت ۱۱ ظهر لغایت ۲۴ پذیرای بازدید علاقه مندان خواهد بود.

در کنار جشنواره رویش لاله ها، یک مجموعه هایپر برای عرضه گل ها و گیاهان آپارتمانی نیز پیش بینی شده است.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.