البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
X

تکمیل بزرگراه شمالی کرج به روان سازی ترافیک البرز می‌انجامد

تکمیل بزرگراه شمالی کرج به روان سازی ترافیک البرز می‌انجامد


به گزارش خبرنگار ایلنا از البرز، مهرداد بذر پاش در آیین گشایش متمرکز ۳۵۰ پروژه راهداری کشور که روز شنبه در کرج برگزار شد و کنارگذر پل فردیس به بهره برداری رسید با بیان اینکه باید به سمت روش‌های نوین حرکت کنیم، اظهار کرد: براین اساس اگر راننده‌ای خواست سرعت غیر مجاز داشته باشد نتواند دست به تخلف بزند که در این راستا کارهای مشترک پلیس و وزارت راه باید در دستور کار قرار گیرد.

بذرپاش با بیان اینکه نقاط حادثه خیز پس از شناسایی به سرعت اصلاح می شود، افزود: نهضت بزرگ رفع نقاط حادثه خیز تا رسیدن به نقطه نهایی باید پیگیری شود.

وی با بیان اینکه نهضت رفع نقاط حادثه خیز در کشور در دستور کار تمام استان قرار گرفته است، تصریح کرد: بخش زیادی از ۸۷۸ نقطه حادثه خیز جاده ای کشور تا پایان دولت سیزدهم برطرف می شود.

وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: از ابتدای سال آینده جدی گرفتن رفع نقاط حادثه خیز و پرخطر کشور از اولویت های کاری در دولت سیزدهم و وزارت راه و شهرسازی است.

وی گفت: در طول برنامه پنج ساله باید بیش از ۵۰ درصد حوادث رانندگی کشور را کاهش بدهیم ضمن آنکه تا شب عید ۱۴۰۲ نیز ایمن سازی و نصب علائم راهنمایی و رانندگی در جاده ها باید اجرا شود و در ایام نوروز حوادث را به حداقل برسانیم.

بذرپاش اظهار کرد: استان البرز در مسیر ۱۴ استان کشور قرار دارد که طرح تکمیل بزرگراه شمالی کرج که به روان سازی ترافیک البرز می انجامد در دستور کار قرار دارد.حجم ترافیک سنگین مشکلات زیادی برای مردم استان البرز به وجود آورده است و وزارت راه و شهرسازی آماده همکاری در روان سازی ترافیک و کاهش بار مشکلات ترافیکی این استان است که این اقدام در صرفه جویی در مصرف سوخت و جلوگیری از هدر رفت وقت مردم موثر است.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.