البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
X

جلسه کمیسیون هماهنگی بانک‌ها به میزبانی کمیته امداد برگزار شد

جلسه کمیسیون هماهنگی بانک‌ها به میزبانی کمیته امداد برگزار شد


به گزارش ایلنا از البرز، محمد محمدی فرد با اشاره به اینکه در فضای همکاری و همدلی میان بانک‌های استان و دستگاه‌های اجرایی تا کنون 85 درصد از تعهدات پرداخت تسهیلات محقق شده است گفت: برگزاری نهمین جلسه کمیسیون هماهنگی بانک‌ها فرصت مقتنمی بود تا از مدیران شبکه بانکی در استان تجلیل به عمل آید.

وی افزود: بانک‌های عامل موفق استان علاوه بر حمایت از راه‌اندازی مشاغل خانگی، نسبت به پرداخت تسهیلات مختلف حمایتی در قالب وام‌های ضروری، حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط اقدام می‌کنند.

مدیر کل کمیته امداد استان البرز در جلسه کمیسیون هماهنگی بانک‌ها گزارشی از  کمیته امداد استاد از عملکرد تبصره 16 بانک‌های عامل داد و  افزود: در این جلسه علاوه بر تقدیر از بانک‌های عامل به بررسی مشکلات در مسائل جاری بانک‌ها و تامین وجوه نقد شبکه بانکی استان در ایام پایانی سال جاری پرداخته شد.

وی باتوجه اجرای ۹هزار مورد تسهیلات اشتغال برای مددجویان و  پنج دهک پایین درآمدی در البرز توسط این نهاد افزود: مبلغ 640 میلیارد تومان اعتبار و 16 بانک عامل به استان تخصیص یافته است که از ابتدای سال تا کنون  تعداد 5335 نفر تسهیلات به ارزش 517 میلیارد تومان دریافت کرده‌اند.

محمدی فرد  گفت: یکی از خدمات و برنامه های این نهاد، ایجاد اشتغال برای مددجویان تحت حمایت با ارائه تسهیلات است به گونه ای که در سال گذشته و در راستای اجرای طرح های اشتغال زایی با همکاری خوب همه دستگاهها و بخصوص بانک های عامل توانستیم به اهدافی که مد نظر بود برسیم.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.