البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶
X

۶۴ درصد از نیروهای فراجای کشور در فقر مسکن هستند

64 درصد از نیروهای فراجای کشور در فقر مسکن هستند


به گزارش ایلنا از البرز، مجتبی عبداللهی در قرارگاه تامین مسکن استان که روز پنجشنبه در سالن جلسات حوزه استاندار با حضور سردار ابن الرضا مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح کشور با موضوع تامین مسکن نیروهای مسلح برگزار شد، اظهار کرد: استان البرز در بسیاری از سرانه های اساسی با عقب ماندگی های جدی مواجه است، بر این اساس برای تسریع در جبران کمبودها، اقدامات قرارگاهی را در دستور کار قرار دادیم.

وی ادامه داد: قرارگاه تامین مسکن استان با ۱۶ کارگروه فعال و با رویکرد تامین مسکن تمامی اقشار جامعه تشکیل شده و تاکنون مصوبات موثر و ثمربخشی را داشته است.

عبداللهی گفت: بواسطه تشکیل این قرارگاه، استان البرز در زمره استان های برتر کشور در تحقق اهداف نهضت ملی مسکن قرار گرفته و در میانگین تکالیف محوله رتبه سوم کشوری را از آن خود کرده است.

وی با اشاره به ضرورت اتخاذ تدابیر ویژه برای نیروهای مسلح در استان و به استناد بازدیدها و بررسی های دقیق در خصوص احیای ظرفیت های موجود و تعاونی هایی که برای نیروهای مسلح استان شکل گرفته، راهکار ارائه داد.

استاندار البرز به مجموعه ریحانه در شهرجدید مهستان که سالیان گذشته با هدف تامین مسکن نیروهای انتظامی استان ایجاد و نیمه کاره رها شده، افزود: این موضوع باید با تشکیل کارگروهی ویژه دنبال شود چراکه فرصتی مغتنم در یکی از بهترین نقاط استان فراهم است.

وی گفت: درصدد هستیم موانع تمامی تعاونی های تشکیل شده در حوزه مسکن را با هدف خانه دار شدن اقشار مختلف جامعه، برطرف کنیم.

سردار ابن الرضا مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح نیز در ادامه با بیان اینکه ۶۴ درصد از نیروهای فراجای کشور در فقر مسکن هستند، گفت: بنابراین طی برگزاری جلسات تخصصی در استان های کشور بدنبال ایجاد تعامل در جهت حل موضوعات هستیم.

وی ادامه داد: ۷۰ درصد معیشت مردم در گرو تامین مسکن است بنابراین باید در این راستا اهتمام و جدیت داشتیم باشیم.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.