البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
X

الزامی شدن نصب نرخ مصوب در واحدهای پذیرایی استان البرز

الزامی شدن نصب نرخ مصوب در واحدهای پذیرایی  استان البرز


به گزارش ایلنا از البرز یحیی دارایی در حاشیه بازدید خبرنگاران از جاذبه های گردشگری و واحدهای پذیرایی جاده چالوس که به همکاری این اداره کل و خانه مطبوعات البرز برگزار شد، اظهار کرد:  تمام رستوران‌ها به موجب ماده 12 آیین‌نامه ایجاد، اصلاح و نظارت بر تاسیسات گردشگری استان، موظف هستند نرخ مصوب را در مجاور صندوق و در دید مشتری قرار بدهند. 

به گفته سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز ارائه خدمات توسط این واحدها با قیمت‌های بالاتر از نرخ مصوب ممنوع است و با متخلفان برخورد می‌شود. 

دارایی با اشاره به نظارت‌های مستمر در این حوزه ابراز امیدواری کرد که در ایام عید نوروز که بیشترین استفاده از تأسیسات گردشگری وجود دارد، اقدامات در خور شأن گردشگران ارائه شود.

دریافت  هرگونه حق رزو و حق سرویس ممنوع است

سید اصغر نورآذر، رئیس انجمن حرفه‌ای واحد‌های پذیرایی استان البرز  نیز با اشاره به ممنوعیت دریافت هرگونه حق سرویس و حق رزرو توسط واحدهای پذیرایی، گفت: مردم در صورت مشاهده هر گونه تخلف می‌توانند با سامانه رسیدگی به شکایات واحد‌های پذیرایی و شماره‌های اداره کل و همچنین انجمن‌حرفه‌ای واحدهای پذیرایی تماس بگیرند. 

نورآذر ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان را مهمترین هدف این انجمن عنوان کرد و گفت: در هفته آتی برگزاری کلاس‌های آموزشی و بازآموزی به کارکنان واحدهای پذیرایی به منظور  ارائه خدمات در خور شأن گردشگران صورت می‌گیرد. 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.