البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
X

خرید ، احداث و تعمیر ۵۴۳ واحد مسکن مددجویی در ۹ ماهه نخست سال جاری

خرید ، احداث و تعمیر  543 واحد مسکن مددجویی در 9 ماهه  نخست سال جاری


به گزارش البرز نیوز از البرز، محمد محمدی فرد  با اشاره به اینکه هزینه‌های انجام‌شده در بخش مسکن مددجویی از محل اعتبارات دولتی، صدقات، مراکز نیکوکاری، خیرین، زکات، آورده مددجو، وام قرض‌الحسنه بوده است، اظهار داشت: رقمی بالغ‌ بر 35 میلیارد  تومان صرف خرید، احداث و تعمیر 543  واحد مسکونی مددجویان شده است.

وی اضافه کرد: از ابتدای سال تا کنون  در سرفصل کمک به خرید 110 مورد و احداث و تکمیل مسکن شهری و روستایی و کمک به تعمیر و احداث فضاهای جانبی 433 مورد به خانواده‌های تحت حمایت ارائه‌ شده است.

مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به اینکه کمک به خرید مسکن در مناطق شهری ۵۰ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه بدون سود است، گفت: این نهاد انجام خدمات عمرانی مختلفی از جمله خرید و احداث مسکن برای مددجویان فاقد مسکن، تعمیر، تکمیل، بازسازی منازل، گازکشی، سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه و … مددجویان تحت حمایت را در دستور کار دارد.

محمدی فرد با اشاره به اینکه خدمات تعمیر مسکن مددجویان به‌صورت بلاعوض و معوض ارائه می‌شود یادآور شد: معرفی خانوارهای تحت حمایت به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به‌منظور اخذ مجوز ساخت و به ادارات برق، گاز و آب و فاضلاب برای بهره‌مندی از انشعابات رایگان نیز ازجمله خدمات بخش مسکن و ساختمان کمیته امداد است.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.