البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۳/۱۶
X

پست برق ۴۰۰ کیلو ولت در منطقه ویژه اقتصادی پیام راه اندازی می‌شود

پست برق ۴۰۰ کیلو ولت در منطقه ویژه اقتصادی پیام راه اندازی می‌شود


به گزارش البرز نیوز از البرز، با هدف بررسی وضعیت برق منطقه، نشستی با حضور مهندس اکبر قنبرپور مدیر عامل پیام، علی اصغر انصاری معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات، مهران گلابکش مدیر عامل برق منطقه ای تهران،   حبیب قراگوزلو معاون اقتصادی شرکت توانیر  و حسن کریمی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق البرز در این منطقه برگزار شد.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این جلسه با تاکید بر توسعه منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت : حمایت از توسعه منطقه ویژه اقتصادی پیام در ردیف برنامه های ملی است بر همین اساس، برنامه های پیش بینی شده برای توسعه این منطقه از جمله زیر ساخت ها باید به صورت کلان و ملی برنامه ریزی شود.

وی با اشاره به تبدیل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام به قطب اقتصاد دیجیتال منطقه اظهار داشت: با هدف رسیدن به این مهم، می بایست زیر ساخت های مورد نیاز آن در تمام بخش ها از جمله برق به خوبی دیده و تامین شود.

قنبرپور در این نشست با اشاره به ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام عنوان کرد: با توجه به برنامه ریزی و فعالیت های صورت گرفته با هدف دست یابی به هدف اصلی که تبدیل پیام به قطب اقتصاد است، توسعه زیر ساخت ها به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: تامین برق یکی از مهم ترین نیازهای این منطقه بوده که با توجه به نشست صورت گرفته مقرر شد تا در چشم انداز بلند مدت و برای تامین برق  در بازه زمانی۱۰ تا ۲۰ سال آینده، پست ۴۰۰ کیلو ولت در این منطقه طی دوسال راه اندازی شود.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام ادامه داد: همچنین احداث نیروگاه با ظرفیت حداقل ۲۰ مگاوات در این منطقه از دیگر برنامه های کوتاه مدت برای تامین برق در پیام بوده که مقرر شده در این رابطه نیز اقدامات اجرایی انجام و این مهم محقق شود.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.