البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
X

کسب رتبه چهارم توسط استان البرز در حوزه استقرار شرکت‌های دانش بنیان

کسب رتبه چهارم توسط استان البرز در حوزه استقرار شرکت‌های دانش بنیان


به گزارش البرز نیوز از البرز، رضا جعفری هدف از دیدار با هیات سرمایه گذاری چینی را معرفی پتانسیل‌ها و فرصت های سرمایه گذاری استان البرز در حوزه‌های صنعت، معدن و تجارت، کشاورزی، گردشگری و حوزه دانش بینان ها به هیات مذکور عنوان کرد.

وی با اشاره به موقعیت خاص جغرافیایی استان البرز ، استقرار ۳۵۰۰ واحد تولیدی در ۱۲ شهرک صنعتی استان و تولید و تامین ۷۰درصد نیازهای دارویی و تولید و تامین حدود ۸۰ درصد روغن خوراکی و ماکارونی کشور در این استان، خاطرنشان ساخت: استان البرز از نظر شاخص های صنعت، تجارت، گردشگری، صادرات، معدن، کشاورزی و دانش بینان ها سرآمد در کشور است و رتبه چهارم استقرار شرکت‌های دانش بینان در کشور را کسب کرده است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان البرز آمادگی خود  و مدیران اقتصادی استان را برای داشتن تعامل هرچه بیشتر با هیات سرمایه گذاری کشور چین اعلام کرد.

در این دیدار، هیات تجاری سرمایه گذاری کشور چین به معرفی خدمات قابل ارائه و سرمایه گذاری بعنوان پیمانکار عمومی در حوزه فعالیتهای زیرساختی، پروژه های راه و شهرسازی، احداث تونل، پروژه های ساختمانی و طرح های صنعتی اشاره کرد.

همچنین در حاشیه این دیدار، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز بهمراه هیات سرمایه گذاری خارجی کشور چین با مهرداد کیانی شهردار کرج دیدار داشته و گفتگوهایی درخصوص معرفی فرصتها و پروژه های سرمایه گذاری در شهرستان کرج انجام شد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.