البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۳/۱۶
X

طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر کرج اجرا می شود

طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر کرج اجرا می شود


به گزارش البرز نیوز از البرز، فرزین فرشاد با اشاره به مصوبات آخرین جلسه شورای ترافیک شهرکرج، اظهار کرد: طرح زوج و فرد بر اساس مصوبه شورای ترافیک از اول بهمن ماه سال جاری در کرج در روزهای غیر تعطیل از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۲۱ اجرا می‌شود.

این مسئول کاهش آلودگی هوا به ویژه در هسته مرکزی شهر و انضباط بخشی به تردد وسایل نقلیه را از مهم‌ترین اهداف اجرای این طرح عنوان کرد و افزود:  امیدواریم شهروندان همزمان با اجرای طرح و زوج و فرد از تردد خودروهای غیرمجاز خود به این محدوده خودداری کنند.

فرشاد با اشاره به دیگر مصوبات این نشست گفت: با توجه به توضیحات کارشناسان اداره کل مطالعات و بررسی‌های ترافیک شهری و به منظور جلوگیری از بروز حوادث احتمالی همچنین کاهش تداخلات ترافیکی؛ اقدامات لازم در راستای انسداد دور برگردان پروانه‌ای واقع در بلوار باغستان(محدوده خیابان هفدهم و خیابان حیدری) انجام می‌گیرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج لزوم تعریض پیاده‌روهای خیابان آزادی(رجایی شهر) حدفاصل خیابان هشتم تا تقاطع بلوار شهید موذن را از دیگر مصوبات این جلسه برشمرد و تصریح کرد: اقدامات اجرایی لازم بر اساس طرح هندسی تهیه شده توسط معاونت فنی و عمرانی صورت می‌پذیرد.

با توجه به نظرات معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج در خصوص لزوم افزایش اعمال قانون در معابر شهری به ویژه محدوده مجتمع‌های تجاری و کاربری‌های جاذب سفر، مقرر شد با محوریت اداره کل امور ایمنی و مهندسی ترافیک، نقاط یاد شده احصا، شناسایی و مورد بررسی دقیق کارشناسان مربوطه قرار گیرد.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.