البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۳۱
X

احداث ساختمان انتقال خون فردیس به شورای شهر و شهرداری محول شد

احداث ساختمان انتقال خون فردیس به شورای شهر و شهرداری محول شد


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی در جلسه بررسی روند پیشرفت پروژه های بیمارستانی استان و بازدید از آخرین اقدامات صورت گرفته در جهت تکمیل بیمارستان دولتی فردیس (شهید سردار قاسم سلیمانی) که روز شنبه صورت گرفت، ضمن اخذ گزارش در خصوص پروژه های بیمارستانی «به آفرین و سردار قاسم سلیمانی» در شهرستان فردیس و بیمارستان دولتی کمالشهر در شهرستان کرج، دستور های لازم را برای تسریع در روند امور صادر کرد. 

وی در ادامه با تاکید بر ضرورت ایجاد مرکز انتقال خون و بانک خون در شهرستان فردیس، گفت: برای این منظور از شورای اسلامی شهر و شهرداری فردیس انتظار می رود که طی همکاری و تعامل با دانشگاه علوم پزشکی استان نسبت به ایجاد ساختمان این مرکز اقدام کنند. 

عبداللهی افزود: تمامی شهرداری های استان باید اعتبارات حاصل از ارزش افزوده را در راستای عمران و آبادانی شهرها مورد استفاده قرار دهند. 

وی ادامه داد: باید ضمن برنامه ریزی براساس زمانبندی دقیق، پروژه های نیمه کاره شهری تکمیل شود و پروژه های موثر بمنظور رفاه و آسایش مردم طراحی و اجرایی شود. 

استاندار البرز گفت: با توجه به اراده ای که در جهت تکمیل پروژه قطار شهری کرج شکل گرفته، درصدد هستیم که ادامه خط دو قطار شهری را به فردیس برسانیم و برای این منظور باید شهرداری فردیس پیگیری و جدیت ویژه ای داشته باشد. 

وی افزود: با این اقدام می توانیم بار بزرگی از ترافیک داخلی فردیس را کاهش دهیم.

همچنین استاندار البرز از چند پروژه شهری فردیس و محل های پیش بینی شده جهت احداث آرامستان برای این شهرستان دیدن  کرد.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.