البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۳/۱۶
X

افزایش رشد مشارکت روستاییان در کتابخانه های عمومی استان البرز

افزایش رشد مشارکت روستاییان در کتابخانه های عمومی استان البرز


به گزارش البرز نیوز از البرز، علی معدنی پور بمنظور تسهیل خدمات رسانی در امور کتابخانه های روستایی و در راستای بازدیدهای دوره ای از کتابخانه های عمومی در بازدید از کتابخانه های  روستایی شهرستان نظرآباد اظهار کرد: کتابداران روستایی در کتابخانه های عمومی روستاها تعامل مناسبی را با فرهنگ، آداب و رسوم و سبک زندگی روستاییان برقرار کرده اند.

وی با بیان اینکه استقبال و تعاملات روستاییان از کتابخانه ها نمایانگر افزایش مشارکت روستاییان در کتابخانه هاست تصریح کرد: امروز کتابخانه های عمومی پایگاههای فرهنگی و تعاملی مناسبی است و کتابداران نقش تعیین کننده ای در این ارتباط موثر دارند و تاکنون جلب مشارکت‌های عمومی در کتابخانه های روستایی متناسب با جمعیت چشمگیر بوده است و در کتابخانه های عمومی استان در تلاش هستیم این روند ادامه داشته باشد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز با این عنوان که بخش های مختلف در کتابخانه های عمومی فعال هستند افزود: علاوه بر خدمات گسترده کتابخانه ای، برنامه های فرهنگی متنوعی در تقویم سالانه در کتابخانه های عمومی روستایی برای سنین مختلف بخصوص کودکان و نوجوانان انجام می شود.

معدنی پور در پایان ابراز امیدواری کرد با همت خیرین نیک اندیش و دهیاران و شوراهای اسلامی و حمایت مسولان شهرستانی در مناطق کم برخوردار و روستاها خدمات در کتابخانه های روستایی گسترش داده شود.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.