البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۸
X

ضرورت حمایت از زنان سرپرست خانوار و راه اندازی نمایشگاه دائمی عرصه محصولات خانگی در کرج

ضرورت حمایت از زنان سرپرست خانوار و راه اندازی نمایشگاه دائمی عرصه محصولات خانگی در کرج


به گزارش البرز نیوز از البرز، علیرضا رحیمی در بازدید از اولین نمایشگاه بانوان کارآفرین استان البرز گفت: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج باید در خصوص حمایت از زنان کارآفرین و تولیدات زنان کارآفرین فعال تر باشد و به منظور حمایت از این قشر و زنان سرپرست خانوار بازارچه دائمی ایجاد کند.

 رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا ضمن بیان اینکه شورای اسلامی شهر کرج آمادگی حمایت از اینگونه مشاغل و افراد را تمام و کمال دارد افزود: فرهنگسراها یکی از محل های آموزش کارهای خانگی و همچنین تولیدات خانگی است که باید سازمان نسبت به اختصاص ویژه یکی از فرهنگسراهای سطح شهر به عنوان آموزش و همچنین نمایشگاه دائمی عرضه محصولات خانگی اقدام کند.

علیرضا رحیمی همچنین عنوان کرد: در بازدید از این نمایشگاه مشاهده شد که برخی در خانه خود نسبت به تولیدات با کیفیت و طبیعی با قیمت مناسب عرضه می کردند که لازم است با حمایت بیشتر مجموعه مدیریت شهری در خصوص حمایت از موضوع کارآفرینی، توانمندسازی بانوان و کسب و کارهای خانگی، گام های بهتری برداشته شود.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی شورا شهر با اشاره به اهمیت نقش موثر بانوان در جامعه و از سویی حمایت از ایده ها، تلاش‌ها و مهارت‌های مختلف آنان در شهر کرج گفت: حمایت از کسب و کارهای خانگی و نوپا در اولویت مدیران سازمانی قرار گیرد و علاوه بر نمایشگاه های موقت، توسط مدیریت شهری نمایشگاه های دائمی در شهر کرج ایجاد شود.

نمایشگاه بانوان کارآفرین البرز با حضور برندهای مختلف و تولیدکنندگان مطرح در عرصه حجاب و عفاف، چرم، بافتنی، سفال، محصولات دانش بنیان و بسیاری فعالین حوزه کارآفرینی از ۲۳ الی ۲۵ آذر ماه، از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۰ در مجموعه میلاد شهرداری کرج، برگزاری شد که تا پایان امروز شنبه ۲۶ آذرماه نیز ادامه دارد.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.