البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۷
X

لکه گیری آسفالت معابر مکانیزه، صدور ضمانت نامه و گارانتی آسفالت تا پایان سال

لکه گیری آسفالت معابر مکانیزه، صدور ضمانت نامه و گارانتی آسفالت تا پایان سال


به گزارش البرز نیوز از البرز، علیرضا رحیمی در بررسی متمم بودجه 1401 از افزایش اعتبار 37درصدی بودجه لکه گیری، پخش و تراش روکش آسفالت معابر خبر داد و گفت: بودجه مصوب 1401 مربوط به لکه گیری،پخش و روکش و تراش روکش آسفالت هفتاد و هفت میلیارد تومان بوده که در بررسی متمم بودجه با افزایش حدودی 37درصد به حدود یکصدو پنج میلیارد تومان تخصیص داد شد.

رئیس کمیسیون عمران ضمن بیان اینکه عدد تخصیص یافته در این ردیف بودجه قابل توجه است اضافه کرد:یکی از دغدغه های شهروندان عزیز در تردد و عبور و مرور آسفالت معابر می باشد که درمعابر باید نسبت به رفت و آمد شهروندان تسریع شود.

رحیمی آسفالت معابر را از موضوعات و هزینه های اصلی مدیریت شهری کرج عنوان کرد  وافزود: شهرداری کرج در الباقی سال از این به بعد تمام قراردادهایی که در خصوص آسفالت بسته می شود بصورت مکانیزه همراه با دستگاه پخش قیر و همچنین تبدیل سطوح لکه گیری به اشکال هندسی باید صورت گیرد و ادارات حفار نیز باید رعایت کنند.

رئیس کمیسون عمران شورا در بررسی متمم بودجه به کیفیت آسفالت اشاره و خواستار شد:با توجه به هزینه قابل توجه که شهرداری کرج در خصوص آسفالت انجام می دهد گارانتی آسفالت چه در سازمان عمران و بازآفرینی شهری و چه در بخش خصوصی باید صادر شود که این حداقل کاری است که در این خصوص می توان انجام داد.

وی خواستار به حداکثر رسیدن کیفیت آسفالت توسط شهرداری کرج شد ودر پایان گفت:به جهت تولید و پخش روکش آسفالت که توسط سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری انجام می شود با استفاده ازGIS وهمچنین نرم افزارهای  مهندسی ضمانت آسفالت و اجرای آن انجام شود تا در رابطه با هزینه دوباره کاری و همچنین مسیرهایی که جدیداَ روکش و آسفالت شده از هرگونه هزینه کرد تا10 سال آتی جلوگیری شود.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.